Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyre jöhet e a házasságunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre jöhet e a házasságunk?

Figyelt kérdés
Több éves házasság után a férjem külföldre ment dolgozni és eljutottunk odáig hogy elhidegültunk egymástól, ha megszűnt köztünk a vonzódás újra érdemes megpróbálni vagy ez a dolog ha beüt akkor válás a vége? barátként meg tudunk beszélni sokmindent, csak ez halt ki a hazassagunkbol.
2019. jan. 12. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Van gyerek? A kérdés nem az hogy helyrejöhet-e ez a helyzet, hanem az, hogy Te akarod-e hogy helyrejöjjön. Ő akarja-e. És ugye az ember nem a barátjával akar házasságban élni. Te miért nem mentél ki, vagy ez nem volt szempont, hogy együtt menjetek? Kevés az info.
2019. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gyerekek már nagyok én eleinte kimentem a gyerekekkel csak az idős szülők miatt muszáj volt haza járnom sűrűn és sok időt itthon töltenem.
2019. jan. 12. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd, ha a gyerekek már nagyok, akkor szabadabb is vagy valamivel. Szerintem helyre lehet hozni, de nem vagyok a helyedben, én láttam már több jó példát is. Viszont szerintem szabj egy határidőt, mondjuk fél évet, amikor beleadtok mindent. Azt írtad meg tudjátok beszélni. Ha mindketten szeretnétek és nem megy, akkor elmondhatjátok, hogy megpróbáltátok. De ha nem sikerül, akkor szerintem egyszerűbb lezárni addig, amíg még nem gyűlölitek egymást.
2019. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!