Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet ezt még hozni?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám,hogy a barátommal együtt élünk, bár a barátom szüleinél. Sajnos a szülei valamilyen oknál fogva nem bírnak, bármit csinálok az rossz nekik. Én nagyon szeretem a barátomat, bármit megtennék érte. Azt tudni kell hogy kosarazik, és csapatban van de még tanul. Illetve én már dolgozok egy cégnél pénzügyi részen. A problémám az lenne hogy a barátom előszeretettel lájkolgat az instagramon olyan tipikus instagramlányokat. ( segg meg mell kint) és megkértem arra,hogy ne lájkolgassa ezeket a lányokat mivel nekem ez rosszul esik, mivel vékony vagyok én is( 48kiló)nem is nagyon kéne ilyeneket nézegetnie, de a válasza erre az volt hogy ha valami nekem nem tetszik el lehet menni. Szex téren sem kezdeményez, de én bármit megteszek neki. Imádom, és egyszerűen odáig vagyok érte csak reménykedek abban hogy nem csal meg. Mivel alig van szabadideje. Mit gondoltok erről? Hogyan/ mit tegyek annak érdekében hogy újra értékeljen?

A barátom és én is 18 évesek vagyunk. 3 éve vagyunk együtt.


2018. dec. 27. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem

En elmennek ha ennyire nem figyel ram....

2018. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A like még az hagyján mert mindenki azt like-ol amit akar. De az hogy szexet sem kezdeményez és ennyire nem foglalkozik veled....hááát szerintem ez kuka. Amúgy is szinte ez még tini szerelem nagyon fiatalon jöttetek össze és ezek többsége sosem tart az ember élete végéig. Hiába tennél meg érte bármit és nagyon szereted ő felől ez nem kölcsönös.
2018. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan itt olyan álomvilágban élnek emberek, 18 évesen még szétrobban a hormonoktól, nulla élettapasztalat, nulla nőtapasztalat, van egy csaja 15 éves korától kezdve, én azon csodálkozom, hogy neked nincs szükséged új kukira?
2018. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kompromisszumkészsége..

Ha nem tetszik valami el lehet menni. Igazán jó, hogy közös nevezőre tudtok jutni. Mással kapcsolatban is így vélekedik? Mert akkor ennek nem túl nagy jövője van, bármennyire is szereted őt.

2018. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos az életben kb mindenről így vélekedik. Sírtam is eleget miatta, de valahogy mégsem vagyok olyan aki a ha már problèma van azonnal otthagy csapot papot és hùzok is el. Azt hiszem a szülei picit befolyásolhatják, nem is tudom. De ha annyira rossz lennék neki, akkor már rég szakított volna. Ami rosszul esett mèg hogy most lettünk 3 évesek és én neki egy 45 ezres ilyen különleges sporttáskát vettem plusz egy 15 ezres borotvakèszletet, és hát tőle meg egy bögrét kaptam. Nem is tudom, lehet nem az az ajándékozòs fajta, de én mondjuk nem szoktam neki elmondani annyira a problèmákat nem akarom idegesíteni, csak ez engem öl majd meg.
2018. dec. 28. 00:02
 6/13 Rockarc ***** válasza:
100%

Kerdezo. Te egy kedves lanynak tunsz, egyaltalan nem veled van a baj. A baratod megszokta, hogy mindig ott vagy korulotte, szerintem meg is unt. Neked itt a szakitason kivul mar nem kell mast tenned. 15 es 18 eves kora kozott annyit valtozik az ember, hogy nem is gondolnad. Az, hogy ti nap, mint nap lattatok egymast es eszrevetlen volt a folyamat az egy dolog, de ha visszagondolsz mi volt 3 evvel korabban, tok mas emberek voltatok.


Ha be mered vallani magadnak, hogy a baratoddal a mostani allapotaban nem jonnel ossze, akkor mar jo nyomon vagy. Szep volt, jo, volt, ennyi. Emlekezz a szepre, es lepj tovabb. Lesz meg par ilyen szakitasod, mire megtalalod az igazit, ritka az, hogy elsore beletrafalsz, en ilyen emberrel meg nem is talalkoztam.


42F

2018. dec. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De ahogy itt mindenki más csak nyafogni jönnek fel de hogy megfogadják más tanácsát hát az kb 100-ból 1

Te sem fogsz vele szakítani inkább szenvedsz tovább évekig. Csak tudod ezt majd később meg fogod bánni hogy ennyi évet elpazaroltál egy olyan személyre aki meg sem érdemel. Arra nem gondoltál hogy ő nem mer veled szakítani? Inkább ezt csinálja csak hogy hát ha te fogsz vele szakítani? Plusz egy szerető fél mindig megvédi a párját a szüleivel szemben is. Az hogy nekik amit te csinálsz sosem jó már rég ki kellett volna osztani őket hogy akkor nem fogod megcsinálni meg stb. De szerintem pasid éppen tesz rá magasról hogy veled hogyan bánnak viselkednek. Megszokott ott vagy mint egy kutya. Sőt a kutyát jobban szeretik szerintem.

2018. dec. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem és nagyon köszönöm hogy kifejtettétek a gondolataitokat ebben a témában, nagyon sokat segített. Tegnap hajnalban összepakoltam a cuccaimat ès hazamentem Szentesre az én szüleimhez azt mondtam neki gondolkodok. Hát nem nagyon keres, nem is ír. Annyit írt messengeren hogy meccse lesz ma. Annyi még hogy Szenteste előtt 1 nappal még közölte velem hogy nem akarja velem tölteni a karácsonyt, így hát az egészet egyedül töltöttem. Igazatok van.
2018. dec. 28. 10:31
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez vége.

18 éves vagy, még nagyon fiatal. Meg fogod találni a hozzádvaló társat, ne aggódj!

2018. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azóta az történt hogy kérdezgettem hogy mit szeretne ezzel a kapcsolattal, és úgy nekem esett hogy azt mondta hogy hagyjál már és ne írjál, kell egy kis levegő nekem. Ez rosszul esett nekem nagyon. Azóta sem keresett/ írt és alig válaszol de azért instagramon látom hogy lájkolgatja azokat az instalányokat. Nagyon rosszul érzem magam.:(Az a baj hogy nagyon szeretem.
2018. dec. 28. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!