Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elküldenétek a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldenétek a barátnőtöket dolgozni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy tanulni szeretne, amit sajnos meg kellett szakítania egyszer, és csak 2020 őszén mehet újra.

Addig ő el szeretne menni dolgozni vissza a régi munkakörébe. Te jól keresel, nem szorultok rá a keresetére.

Vidéken laktok, ezért beutazással napi 14-15 órát lenne távol, mivel a munka nem ritkán napi 9-12 óra (míg a tiéd csak 7,5), beleértve a hétvégéket is.

Ezzel keresné a te fizetésed kb 1/3-át, a bejárásra (bérlet) pedig elmenne a fizetése 1/3-a.

A házimunkát meg kéne osztanotok, mert nem bírná munka mellett elvégezni, és havonta max egy nap lenne olyan, hogy mindketten otthon vagytok, mivel neki nem járna a szabad hétvége.

Sajnos vidéken nincs annyi munkahely, hónapok mennének rá, míg talál, a fővárosban azonnal kezdhet.


A munka ellen szól, hogy évekig csinálta, és fizikailag eléggé megviseli az embert, mellette viszont, hogy nagyon szerette csinálni, és ha befejezi a sulit, úgyse mehet többet, szeretne még egy kicsit dolgozni benne.

(vendéglátás)


Mit támogatnál inkább? Maradjon otthon egy évet, vagy menjen, dolgozzon, de nem látjátok egymást, és munka után még mehetsz mosogatni is?


2019. jan. 13. 12:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is érettségim van csak és mára már elég jó fizut kapok, pénzügyesként. Nem nézték eddig különösebben sehol a papírt, csak azt, hogy x év tapasztalatom van benne.

Mindenképpen próbáljon meg valami jobb állás után nézni, mert abba is bele lehet csavarodni, hogy ha az ember egyfolytában távol van... Viszont igaza van annak is, aki azt írja, hogy otthon is. Én most voltam itthon 3 hónapot és olyan szinten ódzkodom bemenni dolgozni, hogy azt el nem lehet mondani. Alapból is nagyon introvertált vagyok, de az, hogy nem dolgoztam még inkább súlyosbított a helyzeten. Amíg dolgoztam, nem volt ezzel ennyi problémám.

Nincs a közeletekben 4-6 órás irodai meló? Mert akkor legalább dolgozik is, de mégis otthon is van és nem kell tizenx órákat dolgoznia?

2019. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha ő dolgozni szeretne akkor menjen. Miért beszélném le róla? Nekem is vannak olyan dolgok, amiket "fölöslegesen" csinálok és inkább csak viszi a pénzt mint hozza. De szeretem csinálni és ez a fontos. Meg amúgy is szerintem egy normális embernek kell az, hogy legyen valamennyi saját keresete. Nem szivesen kéregetnék folyton a páromtól. Főleg "luxus" dolgokra amiket ő mondjuk fölöslegesnek tart. Legalább valamennyi saját költőpénze legyen már az embernek.
2019. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!