Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerelem? Szeretet? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? Szeretet? Vagy csak megszokás?

Figyelt kérdés

A párommal 3 és fél éve vagyunk együtt,távkapcsolatban.Sokáig szenvedtem attól,hogy úgy éreztem,már nem szeret,nem tetszem neki,mivel körülbelül egy éve már nem tesz megjegyzéseket se külső,se belső tulajdonságaimra,nem lehet vele szerelmes leveleket váltani,nem írja magától,hogy ,,szeretlek",ha én írom neki,csak egy sovány ,,én is téged"-et kapok válaszul,nem becéz és nem is ír annyit,mint rég.Ezt a problémát nem tudtam vele megbeszélni,mert csak egy kellemetlenül hosszú mosolyszünet lett a vége.Szóval úgy éreztem,kiszeretett belőlem,de belegondolva vannak dolgok,amik ez ellen szólnak:már egy hónappal előtte elkezdte a karácsonyi ajándékomat készíteni,nagyon lelkes volt;mikor együtt vagyunk,szeret összebújni,csókot váltani,szeret a hajammal játszani,kéri,hogy ő száríthassa meg,s szereti,ha az ölében ülök,szeret megmasszírozni.Szeret főzni velem,és szeret szerelmeskedni.Mielőtt találkozunk,randevú helyek után keres az interneten,gyakran mégis azt kéri,hogy inkább maradjunk otthon kettesben. Szerintetek még szerelmes belém?Verbálisan szinte egyáltalán nem közvetíti felém a szeretetét,pedig régen jellemző volt rá,inkább úgy beszél,mint egy barátnőjével.Lehet,hogy ez már csak a megszokás?

én 18/L ,ő 19/L



2019. jan. 13. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de szerintem az hatalmas gond, hogy a problémákat nem tudjátok megbeszélni. Ez idővel óriási vitákhoz vezet majd, mert az egyik fél folyton tűr, elfojtja magában, hogy mi bántja. Én 18-20 évesen voltam ilyen, személyes sértésnek vettem ha a párom mondta mit csinálhatnék másként.
2019. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt is ez a baj,ha megjegyzem,hogy mit hiányolunk a kapcsolatunkból,azt támadásnak veszi,akármilyen finoman is tálalom.Te minek a hatására változtál meg?
2019. jan. 13. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Óh drágám, lesz még ennél nagyobb problémád is az évek során ha ezt most komoly gondnak éled meg. Először is kommunikálj vele. Senki nem tudja jobban megmondani mi van, csak ő. Az én párom mikor összejöttünk verseket írt nekem, amiket bekereteztetett, kagylót hozott a Dunából és abban adott oda nyakláncot, minden kérésemet leste, állandóan dícsérgetett stb. De ez a rózsaszínes lilás köd baromi hamar elmúlik... és ha csak ezért vagytok együtt akkor semmi értelme nincsen. A szeretet abban nyilvánul meg, hogy reggel ha te mégy korábban munkába ő is felkel veled, hogy együtt egyetek. Este mikor fogatmosni megy neked is kikészíti a fogkefét és tesz rá fogkrémet. Hogyha már elaludtál mert olyan későn ért haza a munkából akkor halkan bebújik melléd még megpuszilja a homlokod (onnan tudom hogy egyszer félálomban voltam). Ha kimegy boltba nem kérdez semmit csak hoz valami kis apróságot (értsd gumicukor, chips, bármi). Ha beülsz mellé az autóba akkor megkér hogy kösd be magad mert úgy biztonságos. És még sorolhatnám ...

A versírás meg a többi gyermekiesen romantikus dolog elmaradt, de nem ezért szerettem bele közel 7 évvel ezelőtt. Idén pedig a felesége is leszek. Minden apróság amit lehet észre sem veszel elsőre, annak a jele, hogy szeret. Ha pedig nincs ilyen (amit kétlek: “szereti ha az ölébe bújok, szeret megmasszírozni...”) akkor meg gondold át, hogy vele akarsz e maradni.

2019. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Megnyugtatott,amit írtál,s igazad van,a gesztusaiból érzem,hogy szeret.Csak mivel távkapcsolatban élünk,így hiányolom,hogy ezt verbálisan is kifejezze...Bár mostanság mintha a javulás útjára lépett volna a kapcsolatunk:) Sok boldogságot nektek!
2019. jan. 15. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mi is éltünk egy évet távkapcsoltban. Ráadásul 1500 km-es tavkapcsolatban ... 4x találkoztunk. Túléltük. Nem szabad a másikat nyaggatni, de valahogy melegen kell tartani. Minden kapcsolat más, ezt csak te tudod hogyan tudod őt melegen tartani.
2019. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!