Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért flörtölnek egyfolytában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtölnek egyfolytában velem?

Figyelt kérdés
Amikor kilépek az utcára, folyton elkezdenek flörtölni velem minden korosztályból, a tizenéves lányoktól egészen a 60 évesekig és nekem ebből már nagyon elegem van. Nekem feleségem van és 2 gyerekem, nem szeretnék sosem félrelépni vagy ilyesmi. Szokták mondani, hogy feltűnően jóképű és nagyon sármos vagyok, lehet talán ez lehet az oka vagy nem tudom, de egyre nagyobb gondot okoz ez a számomra, hogy bármilyen helyzetben jönnek a nők oda hozzám, még baba kocsival is meg kutyasétáltatáskor is, ez már nagyon durva kezd lenni. Buszon sem tudok úgy nyugodtan ülni, hogy legalább 2 nő ne jönne oda valami ürüggyel. Persze próbálok hárítani amennyire csak lehet, védeni a tisztességemet, de ez egy idő után már kezd nagyon kellemetlen lenni. Ti mit tennétek a helyemben? 28/F

2019. jan. 13. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem kamuznék ennyit.
2019. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Én felébrednék.
2019. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó lehet az anyag...
2019. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lefordítom.Szóval annyira próbâlsz ellenállni,de minden nap annyi kísértés ér,hogy rettegsz ez így már tarthatatlan lesz,nem fogod sokáig bìrni,és félrelépsz majd egy idő utan.Segítsünk!


Fura a munkahelyed nem említetted,mármint hogy ott is tapadnak Rád.Sztem vágj morcos arcot,és az elég lesz.

2019. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#metoo.

32/f

2019. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez igen valósznű. Az utolsó hím a földön:)
2019. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtetted, hogy: a tárcám dagad a tízezresektől, a gyémántcipő meg túl szoros!
2019. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dílered száma?
2019. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!