Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg béna vagyok?

Figyelt kérdés
Nem csináltam meg a forgalmi vizsgát és a barátom lebénázott. Szerinte egy majmot is meg lehet tanítani vezetni. Rosszul esett, de nem mondtam semmit. Ti mit reagáltatok volna? Úgy gondolom nem kellett volna hagyni megalázni magam. Szerintetek? Vagy igaza volt?

2019. jan. 13. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
A forgalmi vizsga nem csak vezetésből áll önmagából. A vezetésben nem a vezetés nehéz, hanem a forgalom. Nem vagy béna. Én is csak a második alkalommal mentem át és nem azért mert az első alkalomnál béna voltam. Van férfi barátom aki másodjára IS megbukott. Nagy ebbe a vezetés bizniszbe a lehúzás amúgy.
2019. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Ja és ilyenkor ne hagyd magad!
2019. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol. Eddig nem vetted észre, hogy a pasid mennyire semmibe vesz téged és megaláz?

Most legalább végre, szembesültél a valós énjével, ha eddig ennyire vak voltál.

2019. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Érzelmi bántalmazásnak hívják. Nem vagy béna, senki sem úgy kezdte, hogy megy minden neki elsőre.
2019. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

De sok helyen olvasni hasonlót. Nők szeretik tudat alatt, ha megalázzák őket, olyan párt választanak akitől ezt megkapják.(Legalábbis nekem ez jön le) Aztán persze nem értik mi van, Tudatosan a megértésre, gyengédségre vágynak, tudat alatt, meg az ilyen Gcikre, akik alázzák őket.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, nem vagy béna! Figyu, B-kategóriából a forgalmi vizsga nekem se ment elsőre. De másodjára megcsináltam. Egyedül a nagy motor vizsgáim mentek pikk-pakk. Hivatásos jogsim is megvan, ott is a C-ből első forgalmi vizsgán elhasaltam. :D Nem kell a bukásokon fennakadni, csinálni kell, gyakorolni, aztán menni fog! :)

2019. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Így karácsony után amikor kell a pénz buktatnak mindenkit. Az még a jobbik eset, ha ráhúz valami indokot. Egyik barátnőmet úgy húzták meg, hogy beszállt a vizsgabiztos és közölte, hogy "maga szőke nő, tuti nem tud vezetni". Páromat kétszer buktatták meg motorral, pedig 10 éve van jogsija és az a munkája, hogy autókat vezet, az összes KRESZ szabályt tudja ha álmából felébreszted is. :D Nevetséges.

Ha a párod nem poénból mondta, akkor elég bunkó.

2019. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Lehetsz béna, mert elég sok gyökérnek adtak jogosítványt, de egyszerűbb lett volna, ha a párodat megkérdezted volna, hogy hogy gondolja. Nem kell mindenért megsértődni és órákig agyalni ahogy teszed ezt most is. Majd mi megfogjuk mondani ennyiből, hogy kinek van igaza ugye?
2019. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, hibátlan lett elsőre a KRESZ vizsgám, a vezetés is hibátlan lett elsőre. Aláírom, hogy ehhez érzék kell. Sokat vezetek és az emberek 50%-tól gondolkodás nélkül elvenném a jogsit.
2019. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba az ilyen Gerilla Gorillát.

Büntesd meg úgy, hogy akkor most itt a lehetőség és segítsen neked hétvégenként, vagy szabadidejében a tanulásban:).

2019. jan. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Sok nő nem olyan jó bizonyos dolgokban, vezetés, matek, tájékozódás, logika, meg sokkal óvatosabban is vezetnek, de egyáltalán nem vagy béna, nagyon sokan megbuknak, akár többször is, erre mennek rá, hogy megbukjanak, mint nyelvvizsgán. De ha béna is lennél a vezetéshez, mit számít? Sok mindenben béna az ember.
2019. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!