Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mire gondolnál?

Figyelt kérdés
8éve vagyunk együtt. Haverjaival sielni voltak külföldön, ahol a diszkóban összeismerkedtek egy német társasággal. Párom hajnalban 1órát egy másik szállón töltött el, állítása szerint nem emlékszik semmire, annyit ivott. Volt ott egy csaj, aki még akkor hajnalban ráköszönt messengeren..
2019. jan. 13. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Én ugyan arra, amire te.

32/f

2019. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Csatlakozom az elsőhöz.
2019. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Hát gondolom nem 1 órát aludni ment egy másik szállóba. Hanem kicsit aktívabb elfoglaltság lehetett az.

Naná, hogy nem vallja be az igazat. Részegségre "legjobb" magyarázat a "nem emlékszem semmire".

Pffff...

2019. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha a párod szeret téged akkor nem történt semmi. Hiába teljes képszakadás, aki szerelmes az részegen is gondol rád és nem viszi rá a lélek, hogy megcsaljon. Nekem párom egyszer volt ennyire totálon, valahogy még összeszedte magát annyira hogy felhívjon. A csomó érthetetlen zagyva közül csak annyit hámoztam ki, hogy neki most rossz mert nagyon részeg. Természetesen arra se emlékezett, hogy beszéltünk. Szerintem ne aggódj ilyeneken ha egyébként hűséges és más okod nincsen aggódni. Eleve ha valaki ennyire részeg akkor a teljesítőképessége kb 0. Tehát ha nem erőszakolta meg a csaj akkor semmi esélyt nem látok, hogy bármi történt volna. Ha megcsalt volna akkor tudja, hogy rosszat csinál és az adrenalin löket kijózanítja. Meg azért azt csak érzi az ember, hogyha volt valami. Az meg, hogy ráköszön messengeren nem jelent semmit. Ha együtt bulizok valakivel akkor általában én is írok neki, hogy életben van-e meg hazaért-e épségben (főleg ha ennyire részeg).
2019. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

A párod idióta, hogy elmondta. Ezért rúgd ki!


Ja, neked pedig egy jó tanács!


Egy okos nő, nem kell, hogy mindenről tudjon és mindent észre vegyen a párjával kapcsolatban!

2019. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha megcsalt volna akkor te semmiről nem tudnál. Ha az ember totálkáros akkor nincs az a nő aki meg tudja dugatni magát vele. Félrészegen pedig nem csalom meg akit szeretek.
2019. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem, miért kellett lepontozni? Mert nem lehetne engem megetetni ilyen dumával? Az sem biztos, hogy annyira részeg volt, lehet ez csak alibi. Ugyan a férfit védők miért siklanak el amellett, hogy idegen hotelben volt 1 órán át? Miért csak 1 óráig?
2019. jan. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az már totál mellékes, hogy részegen úgyis nulla a teljesítménye. A szándék a fontos. És bizonyhogy nem a dekorációt ment megnézni egy másik szállodába.
2019. jan. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom ki(k) az(ok) az idiótá(k), akik(k) mindenkit lepontoz(nak).
2019. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én mindenkinek zöld pacsit adtam vagy hogy szokás mondani.

Nem ő mondta el, hogy merre járt, én "nyomoztam" ki 🙁

2019. jan. 14. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!