Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha mindig ez q reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha mindig ez q reakció?

Figyelt kérdés

A páromnak minden veszekedés alkalmával kételyei támadnak. Apró dolgokon vitazunk csak.

Az összeköltözést tervezzük, de én mar nem vagyok biztos benne, hogy ez annyira jó ötlet lenne így.


Akarmin összevesztünk, ő mindig elbizonytalanodott.


Én úgy érzem hogy nem biztos ebben a kapcsolatban, így nem értem miért akar velem ennyire összköltözni es családot alapítani, amikor a legkisebb gondnal ő napokig alig ir kedvetlen, es neki sok idő kell mire visszaáll a rendes kerékvágásba. Mi lesz, ha sokkal sokkal nagyobb gondjaink lesznek?


Én 26N ő 30F


2019. jan. 14. 12:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Ahogy egy ilyen ember mellett kínlódni sem. Tuti nem költöznék így össze vele. És a kapcsolatot is meggondolnám.
2019. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Miben bizonytalanít el, ha a kapcsolatotokat illetően akkor vagy "játszmázik" tehát érzelmileg próbál zsarolni, hogy vedd észre magad, máskor ne így viselkedj vagy ne mondd ezt - tehát formálni akar ilyen módon = ez biztos bukás.

A másik lehetőség az, hogy ő alapból bizonytalan és ilyen alkalmakkor ez kibukik, ezért érzed a bizonytalanságot.


Attól függően hogy melyik helyzet áll fenn, aszerint érdemes haladni tovább a storyban. Mindkét esetre van forgatókönyv, és nem feltétlenül csak a szakítás ennek a vége, ha elég nyitottak vagytok, önelemzőek és kommunikatívak vagytok ALAPBÓL egymással. Akkor bármi lehet még ebből. Még egy gyönyörűen egymáshoz csiszolódott harmónikus párkapcsolat is lehet ebből, de azért dolgozni kell.

Ami persze nem baj, csak a többség ettől irtózik = szakít inkább, vagy ezt tanácsolja a másiknak. Nem! Ha valami elromlik nem kell egyből kidobni.. láthatjuk hogy ez a tendencia ugyanis nem vitt még előre senkit, semmilyen téren.

2019. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze tudom nagyon szeretem és nem akarok emiatt szakítani, de nagyon rosszul esik hogy neki ilyen alkalmakkor mindig kételyei támadnak hogy működik e ez köztünk.
2019. jan. 14. 13:02
 4/16 anonim ***** válasza:

Ki miatt indul általában a veszekedés?

Lehet, hogy nem az eltérő vélemények, vagy vita tárgya zavarja őt, hanem maga a veszekedés okozta feszültség.


Talán jobban érezné magát, ha a gondokat kevésbé feszülten kezelnétek, veszekedés helyett nyugisan megbeszélnétek a problémákat.

2019. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem engem bizonytalanít el, hanem ő bizonytalanodik el es ilyenkor mindig távolságtartó hiaba kerek bocsánatot es látom be ha hibázok.
2019. jan. 14. 13:03
 6/16 A kérdező kommentje:
En erre törekszem, de ő nem mindig hajlandó. Legutóbb mondtam neki üljön le higgadjon le es beszéljük meg, ehelyett hazament.
2019. jan. 14. 13:04
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberrel nehéz közös életet tervezni.Fogja magát és hazamegy.A legjobb megoldás.Mi lesz,ha valami nagyobb dolgon fogtok vitázni?3 hónapig nem áll veled szóba?A közös élet még több vitára fog okot adni.Én nem akarnék így élni.N
2019. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

Onnantól nem értem, miért kell veszekedni?? Oké, vannak nézeteltérések, de azok megoldásához miért kell veszekedni??

Első körben veszekszenek velem, második körben már semmi kedvem nem lenne megbeszélni a dolgokat. Az napra, nekem is elég lenne belőled.

2019. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Haza nem tudna, mert több száz kilométerre költöznénk.


Akkor gondolom büntetne a csenddel hónapokig, és kellene neki rengeteg idő mire kiheverné a vitát.


Nem jó ez így.

2019. jan. 14. 13:19
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azon csodálkozom,hogy Te nem vagy bizonytalan.

Csendkirálylányt fog játszani minden alkalommal,ha valamiben nem èrt egyet?Biztos jó lesz.(7)

2019. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!