Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális reakció?

Figyelt kérdés
A barátommal beszélgettünk valamiről, amit szombaton kéne csinálni... Erre megszólal, (csütörtök este) hogy ő aznap megy el valahova. Visszakérdezek, hogy miért csak most szólsz? Válasz: mert én megyek (célozva ezzel arra, hogy nekem miért számít az, hogy ő hova megy, ha én úgyse megyek vele)... Arról ne is beszéljünk, hogy az lesz az évfordulónk napja, és azt sem tudta... Pedig még beszéltem is neki róla.
2018. febr. 23. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Röviden: igen.
2018. febr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér...
2018. febr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem aznap lenne az évfordulótok, akkor is ugyanúgy zavarna gondolom...
2018. febr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem...együtt vagytok a gyökérség nagyágyuival, aztán csodálkoztok 1-1 ilyen megnyilvánuláson. Felteszem nem ez volt az első eset, ami arra utalt, hogy nagy ívben tojik rád meg a kapcsolatotokra.
2018. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En szerintem meglepetest fog szervezni neked.
2018. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de legalább mégsem megy sehova.
2018. febr. 23. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!