Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kilépnél egy rossz kapcsolatbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilépnél egy rossz kapcsolatból, ha udvarolna egy férfi, aki tetszik?

Figyelt kérdés
2019. jan. 17. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez remélem csak költői kérdés akart lenni.
2019. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy rossz kapcsolatból alapból is kilépnék.
2019. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Azért lépnék ki a ,,rossz kapcsolatból" mert rossz és utána hagynám, hogy udvaroljon nekem az a férfi aki tetszik.
2019. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Udvarlas nélkül is.

Miért vagy egy rossz kapcsolatban?

2019. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Rossza kapcsolat? Igen. Szabad többet tudni az egészről?
2019. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Annyira bírom, hogy a nők csak akkor lépnek ki egy rossz kapcsolatból, hogyha már megvan a biztos farok, amire átugorhatnak az előzőről.
2019. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Olyan ferfi nem tetszene, aki akkor is udvarol, ha kapcsolatban vagyok. Rossz kezdet.


Es igen, kileptem egy rossz kapcsolatbol, azert, hogy ha talalkozom az igazival, ez ne legyen akadaly.

2019. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
#6 Nem minden nő ilyen, pl én sem.
2019. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Pont ma olvastam egy cikket, hogy miért tart olyan hosszú ideig kilépni egy rossz kapcsolatból. Én 20 évesen hagytam magam mögött egy 3 éves kapcsolatot, ami olyan volt mint a pokol legmélyebb bugyra. Akkor épp beleszerettem egy évfolyamtársamba, és ő adott lelki erőt, hogy a régit le tudjam zárni. igaz, hogy az is kb 1 hónapig tartott, de nem bánom, mert visszakaptam az életem. Külső szemlélőknek lehet könnyű dobálózni szavakkal, de a lezárás sajnos nem egy könnyű folyamat. Az idő elteltével meg egyenesen arányosan növekszik a lezárás nehézsége.
2019. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Másik férfi nélkül is kilépnék egy rossz kapcsolatból. Mi értelme van benne maradni?
2019. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!