Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így értelme?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyunk párkapcsolatba,6 hónapja pedig együtt is élünk. A kapcsolatunk elég jól alakul,bár vannak dolgok amik zavarnak. Minden nap munka után,és hétvégén a számítógép előtt tölti az idejét. Hétközben munka után kb 4-5 órát, hétvégén meg egész nap gépezik. Úgy gondolom,hogy ez a sok gépezés a kapcsolatunk rovására megy, mert szinte velem alig foglalkozik. Minden nap szeretkezünk, de úgy gondolom egy kapcsolatba az édeskevés. Minden problémát megszoktunk beszélni, ezt is jeleztem már neki, hogy örülnék annak ha többet foglalkozna velem. Mível nem csak azért ül a gép elé hogy játszon, hanem készítsen is pár 2D-s,vagy 3D-s játékot ezért annyira nem zavar a dolog. De szeretnék vele több időt együtt tölteni,de szerintem ez esélytelen. Sajnos ha gépezik nem igazán beszélget velem,így én elvagyok az egyik szobába ő pedig a másikba. Nem tudom mi lenne a legjobb döntés,szeretem és nem akarom elveszíteni de ez a helyzet sem éppen a legjobb. Ha valaki tud valami értelmes megoldást erre a problémára azt megköszönném! :)
2019. jan. 17. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Első ötletként én azt mondanám, hogy csináljatok több közös programot, ha van rá lehetőség. Elmenni egy étterembe, sétára vagy esetleg állatkertbe, moziba vagy ilyesmik.
2019. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Erről mindenképp beszélnetek kell. Több közös program jó ötlet. Valamiféle kompromisszumot kéne keresnetek.
2019. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ezért kár volt összeköltözni, ha te az egyik szobában, ő a másikban. Ja, hogy d.ugni azért összejártok.

Na ezért nem kell fél év után összeköltözni. Még annyira a kapcsolat elején vagytok, ilyenkor még tombolni kéne a szerelemnek. Ehelyett órák hosszat a gép előtt ül. Mi lesz később? Ez csak rosszabb lesz.

2019. jan. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!