Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Szóval 3 hónapja vagyok együtt a barátommal,nagyon szeretjük egymást.

A szüleim nem engedik hogy vele legyek,nem engedtek hozzá és nem hagyták hogy találkozzak vele. néhány napja a szüleim tudta nélkül el mentem hozzá,mert vele szeretnék élni úgy érzem ő az igazi a szüleim nem beszéltek velem haragudtak rám, de nem akartam haza menni.

Az ő szülei is azt akarták hogy maradjak ott de hogy iskolába kellett mennem haza kellett jönnöm 2 hét után anyukám azt mondta ha még egyszer így csinálok soha többé nem beszél velem és nem jöhetek többé haza,és félek hogy ha el megyek és össze veszek a barátommal nem lesz hová mennem,de nem tudom mit tegyek vagy mit mondjak hogy meg értsék hogy vele akarok lenni és hogy hagyják segítsetek 😕



2019. jan. 19. 20:14
 1/8 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok a barátom 23
2019. jan. 19. 20:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi az ok, hogy a szüleid ennyire ellenzik ezt a kapcsolatot??
2019. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj mindennek megvan az oka. Az hogy a szüleid nem kedvelik tudnod kéne az okát.

Velem volt ilyen 18 éves koromban én is nagyon szerelmes voltam és szembe szálltam érte a családommal akik egyáltalán nem kedvelték. Megvolt az oka ennek is és tudtam róla. Én jártam hozzá és vegül egy év után oda költöztem. Én is azt hittem ő a nagy ő nekem és hülyének tartottam a szüleim hogy ezt nem hiszik el nekem. Így utólag vissza gondolva hallgatnom kellett volna rájuk. 4 évet elpocsékoltam erre a pasira és szinte csak egy helyben álltunk. El se képzeld már hogy 18 évesen szinte még gyerek vagy az egy dolog hogy a felnőtt korhatárt elérted de gyerek vagy és nem ez a pasi lesz életed szerelme. Ennek nagyon kicsi az esélye. Az ilyen tinikapcsolatok nagyon kevés százaléka lesz valóban kitartó kapcsolat szerelem gyerek és öregedés együtt. Szüleidből egy van viszont a pasik jönni menni fognak az életedben. Én elhiszem hogy olyan hű de szerelmes vagy és minél jobban ellenzik a szülők annál jobban akarod de ennek így semmi értelme. Én megbántam hogy a pasi helyett nem mentem vissza a gyakszi helyemre véglegesen dolgozni és tovább sem tanultam. A szakmámban semmi tapasztalatom nincs. Szóval kérdezd meg anyudat miért ellenzi. A szülőknek ilyen téren általában igaza van és erre majd rá fogsz jönni ha elmúlik a rózsaszín köd.

2019. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

Jaja biztos h van ok h mit miért csinálnak

Lehet h a rokonod

V mást szánnak neked

2019. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég kevés információ ahhoz, hogy bárki releváns tanácsot adjon.

Mi a szüleid kifogása a barátod ellen?

Elköltöztél kiskorúként (?), ez nekem sem tetszene.

Nem is értem, miért csak 2 hét után kezdte zavarni őket. Addig fel sem tűnt, hogy nem vagy otthon?

2019. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra én is kíváncsi lennék, mi bajuk van a barátoddal anyudéknak. Valami okuk csak van, hogy haragudjanak rá.
2019. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kiemeled ezt a kva kérdést, válaszolhatnál is a kérdésekre.
2019. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már neharagudj, de 3 hónap alatt, hogy erezhetnéd azt hogy ő az igazi.? Szerintem egy embert nem lehet megismerni ennyi idő alatt. Néha egy élet is kevés ehezz. Hallgass a szüleidre, nem véletlenül mondják amit mondanak. De erre majd ráfogsz jönni idővel. Sok sikert.
2019. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!