Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nárcisztikus, én borderl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nárcisztikus, én borderline vagyok. De kezdem már nem bírni ezt. Szerintetek mit kellene még tennem hogy kicsit észrevegye magát?

Figyelt kérdés
tudom hogy velem is vannak gondok, de én állandóan próbálok tenni ellene, fejlesztem magam, empatikus próbálok lenni vele. Viszont azt érzem rajta hogy ő egyre önzőbb. Minden körülötte forog, minden csak neki kell hogy jó legyen és minden úgy alakuljon ahogy neki tetszik. Ha nem akkor jön az hogy én vagyok a rossz. otthagyni nem akarom, szeretem, tudom hogy neki is vannak problémái, elfogadjuk egymást, nagyon hasonló az érdeklődésünk szinte mindenben. De kezd felemészteni azt érzem
2018. dec. 30. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
pszichológus
2018. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es. Írtam hogy én teszek érte. Ő nem hajlandó mert szerinte ez nem betegség
2018. dec. 30. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha valaki nem ismeri be, hogy problémái vannak, beteg, akkor kívülálló nem fog tudni rajta segíteni, még ha nagyon szeretne is.

Egyetlen amit tehetsz, hogy megpróbálod erre ráébreszteni. Ülj le vele, hozd fel azokat a dolgokat, szokásokat, amik szerinted a betegségére utalnak és mondd el, hogy ez neked rosszul esik. Ha nem hajlandó erre, sokat nem tudsz tenni. Megszoksz vagy megszöksz.

2018. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as. Pontosabb leszek. Tudja hogy beteg, de szerinte ő így a jó, nem baj ez
2018. dec. 30. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nárcisztikus nem fogsz tudni megváltoztatni, pont azèrt, mert tökèletednek hiszi magát, nem èrzi, hogy bármiben is hibáznak.

Egy nárcisztikus mindenkit felemèszt, a "normál" embert is. Menekülni kell.

2018. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem kellene együtt lennetek sem egymással sem mással. Azt halasztani kéne, mire meggyógyultok/stabilizálódtok.

32/f

2018. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy borderline vagy? Egy nárcisztkus mellett kb. mindenki az lesz. Menekülj, ha jót akarsz magadnak!
2018. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nárcisztikus emberrel egyet lehet tenni, elkerülni jó messzire, amint felismertük, hogy ilyennel van dolgunk.

Lehet károgni, hogy jaj itt mindenre a szakítást javasolják, de egy nárcisztával szemben tènyleg nem lehet mást írni.

Egy nárcisztikus nem fog megváltozni, mivel eleve kèptelen a hibái belátására. Nem lehet hatni a lelkère, hogy ezzel hogy megbántja a másikat, mert az èrzelmi intelligenciája a 0-t veri.

Egy nárcisztikus mindenkit csak tönkre tenni tud.

A fejed tetejère állhatatos, cigány kerekeket is szórhatsz az ègből, ő az èletben nem fogja kicsit sem èszrevenni magát, mert ő úgy jó ahogy van ő szerinte.

2018. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!