Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így rendben van? Vagy mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

van párom régóta. szeretjük egymást..

általában mindig midnenhova együtt járunk, vagy ha nem, akkor az adott társaság tudja hogy van párom. most mégis elhívott egy ismerősőm ( nem az a nőcsábász típus, hanem egy aranyos fiú) randizni.

én megmondtam neki, hogy szívesen elmegyek vele, de csak ha tisztázzuk, hogy mik a szándékai, mert tudnia kell hogy nekem van párom.

egyszerűen nem tudok bunkó lenni másokkal, és nem akarok egy esetleges barátságot tönkretenni..

sok fiú barátom van egyébként is. inkább velük jövök ki jól, mint a lányokkal..

lehet hogy naívan hangzik ez..ezért is írtam ki a kérdést hogy mit gondoltok erről


2019. jan. 21. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tisztázni, mik a szándékai? Egy randin csak egyfajta szándéka lehet mindenkinek.
2019. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt kéri, feküdj le vele, azt se utasítod el,hogy ne legyél bunkó...Én is inkább fiúkkal jövök ki, de nem megyek velük randira, határozott vagyok már az elején
2019. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha egy másik férfival akarsz kettesben eltölteni egy kis időt, az a minimum, hogy megkérdezed a mostani párodat mi a véleménye erről. Ha én lennék a párod, akkor valószínűleg nem tiltanám, de megkérdezném miért van erre szükséged? Ha tényleg barátként gondolsz rá, akkor az a legjobb ha bemutatod a partnerednek, ha sajt szemével látja, hogy megbízhat bennetek akkor valószínűleg nem fogja feleslegesen idegesíteni magát.

Példa, a volt barátnőm eljárt táncolni egy sráccal akit sokkal régebben ismert mint engem és fel sem merült bennem, hogy lehetne valami közöttük. De ha egy olyan sráccal kezdene randizgatni akit frissen ismert meg azt nem nézném jó szemmel, ott gyanakodnék.

2019. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tiszteletlenség a pároddal szemben.Normális embereknél ez szakítóok
2019. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rendben, mert ahogy írod randizni hívott. Ha csak dumálni, barátkozni akart volna vagy olyan ember lenne akivel jól kijöttök de tudja mi a helyzet és nincs is más szándéka akkor nyugodtan menjetek és dumáljatok egy kávé mellett.

De ha valaki kerek perec megmondja, hogy randizni akar veled akkor gondolom ott tisztázott a szándék és ha neked nincs hátsó szándékod akkor azt illik elutasítani. Számodra világos mit akar. Ennek ellenére ha mond valami együgyű kamu dumát, hogy csak megismerni akar stb. akkor szívesen elmész vele. Vagyis el akarsz menni csak ne úgy adja be, hogy le akar fektetni, igaz?


Ha van párod akit szeretsz és tisztelsz akkor nem kéne olyan ellenkező neműekkel találkozgatni aki nem barátként néz rád, hanem meg akar szerezni. Azzal ha elmész ilyen találkára valahol belemész a "játékába", hiába a duma, hogy jaj én nem, mert már esélyt adtál, egy találka erejéig, hogy "meggyőzzön".

2019. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de, ha engem elhívna valaki randira, élből elutasítanám, persze normálisan, hogy ne sértsem meg! :/ Minek találkozgassak másokkal, mikor ott a párom? Én sem örülnék, ha ő találkozna más lánnyal!

Szóval szvsz vissza kellett volna utasítsd kedvesen.

32N

2019. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!