Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen hogy lehet túllépni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogy lehet túllépni? Vagy csak bennem hagyott ekkora nyomot?

Figyelt kérdés
Párommal több mint két éve vagyok együtt és nemrég szóba jött hogy gyereket szeretnénk majd. El is vittem nőgyógyászhoz ahol kivizsgálták majd amikor az eredményt elküldték dugdosta előlem. Én úgy voltam vele hogy jogom van tudni ha gyereket akar/akarunk és amikor aludt meg is néztem hogy mi az amit ennyire dugdos. A leleten az adatoknál ott állt hogy gyermekek száma 1. Mondanom se kell hogy ez volt az amire a legkevésbé számítottam. Mielőtt letámadtam volna, felhívtam az orvost hogy ez a helyzet és hogy ez most pontosan mi is, de ő azt válaszolta hogy lehet hogy jobb ha nem mond semmit. Barátnőm elé tettem a leletet és megkértem hogy magyarázza el hogy ez micsoda. Mire ő kijelentette hogy inkább elmegy minthogy elkeljen mondania,valamint nekem nincsen hozzá közöm se jogom tudni mindenről. Hosszas veszekedés után azt mondta hogy abortusza volt. Viszont az adatoknál az abortusz számánál 0 van, nem 1. Én ezen meg nem tudom magam túltenni, de azt is elképzelhetetlennek tartom hogy egy gyerekről ne tudnék ha lenne neki. Láttam rengeteg régebbi fotóját, rengeteg embert ismerek a családi köréből és azért egy gyereket eltitkolni nem hiszem hogy olyan egyszerű lenne,valamint ahogy az apját ismerem az agyon is csapta volna de minimum a tudtomra adta volna elég hamar, nem tenné meg hogy egy ilyen titokban maradjon. Nem tudom innen hogyan tovább és teljesen elbizonytalanodtam. Mit kéne csinálnom? 26/F
2019. jan. 21. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Miért keres számon egy olyan dolog miatt amihez tényleg nincs kozod!!!Ha akarja elmondja ha nem nem.Ne eroszakoltasd ki belőle mindenképp az igazsagot!!Elég fájó dolog egy nőnek az abortuszra visszagondolni,hatmeg az örökbe adásra.
2019. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Valószínűleg nem abortusz volt, hanem megszülte és otthagyta a gyereket a kórházban. Lehet így is örökbe adni.

Hogy miért nem szólt? Minden bizonnyal benne is mély nyomot hagyott. Gondolom, nem vette észre időben a terhességet, vagy kamaszmódra nem akarta észrevenni, és nem volt más választása, mint kihordani. Ha nem volt komoly párja, családi háttere, a legjobb döntés volt, hogy örökbe adja, így a gyerek szerető családhoz juthatott.

Fogd fel így... ez jobb, mint az abortálás, nem?


Egyébként, attól függetlenül, hogy nyilván nem akart gyerekről van szó, az anyának igenis nagy teher lelkileg, hogy a születése után kvázi elszakították tőle. Nyilván mindenki másképp éli meg, de 9 hónapig benne növekedett, egy bizonyos szintű kötődés kialakult...

Letámadás helyett inkább beszélgetésre kellett volna biztatni, az lett volna a lényeg, hogy nem ítéled el, hanem megbízhat benned. Mi van, ha mondjuk megerőszakolták, és úgy maradt terhes? Mi van, ha az akkori pasi hátat fordított és lelépett a gyerek után? Szerinted ez tényleg olyan dolog, amit ismerkedés elején kéne a másik arcába tolni?

Nyilván azért dugdosta, mert nem tudta, hogy mondja el, és gyűjtötte hozzá az erőt.


Azt meg már csak zárójelben jegyzem meg, hogy baromi gáz, hogy te "elviszed őt" nőgyógyászhoz, és úgy ellenőrizgeted, mintha az apja lennél.

2019. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mindenki másképp fogja fel, én kifejezetten nem tudnék vele lenni ha ilyen kiderülne, de mindenki máshogy áll hozzá egy ilyen dologhoz. Gondolom senki nem ugrálna az örömtől ha oda kerülne a sor hogy bent van a szülésen a párjával és amikor megszületik a gyerek, boldogan kijelenti az orvos hogy gratulálunk a 2. gyerekhez. Hát abban a helyzetben kíváncsi lennék ki mosolyogna boldogan és megértően a párjára. Vagy ha nem is szüléskor de az egyik konzultációnál felhozza a témát az orvos, akkor sem hiszem hogy senkinek nem fagyna le az arcáról a jókedv és mintha mi sem történt volna beszélgetne tovább.
2019. jan. 21. 10:43
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem hagyd menni. Ha ennyire nem képes benned bízni, akkor ebbe a kapcsolatba hiba gyereket vállalni.
2019. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Egy kapcsolatban nincs helye titkoknak, hazudozásnak. Akármi is történt, inkább mondja el őszintén, minthogy téged kétségek között hagyjon.
2019. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Karena26 ***** válasza:
64%

A reakciódból látszik, hogy jogos volt a párod félelme, hogy hogyan mondja el neked.


Most ebben a szituban lelepződtél teljesen, jobban, mint ő!


Hihetetlenül önző vagy. Ez a nő, mint ember, sosem jelentett számodra semmit. Csak birtokolni akarod. Mivel kiderült róla, hogy nem 100%-os a portéka, amire befizettél, még te vagy felháborodva...!


Nagyon sajnálom szegényt. Rááldozott az életéből 2 évet egy ilyen szívtelen fickóra. :(


Remélem, hogy beváltja az ígéretét, és inkább kilép az életedből örökre, minthogy még jobban megalázd és összetörd lelkileg azzal, hogy számon kéred az előtted lévő múltjáért, amihez semmi közöd! Még neki kéne magyarázkodni egy olyan dologról, amit annyira szégyell, és olyan fájdalmat okoz neki, hogy 2 év alatt nem tudott erről beszélni neked?!?

2019. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

#6

Nagy a zöld kéz!

2019. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor a nehéz felfogású emberek kedvéért leírom hogy ennek a kérdésnek nem ez volt a célja hogy ki hogy sajnálja őt. Ahhoz van jogom amit én úgy gondolok minek után én vagyok ebben a kapcsolatban és ha én nem tudok egy ilyet elfogadni akkor ez van. De tiszteletem azoknak az embereknek akik sajnálják csak ha velük történne ez meg és az utolsó pillanatban derül ki, akkor vigyék is el vacsorázni a párjukat azonnal, jelezve hogy mennyire sajnálják és egy igazi úrinő hogy egy ilyenen keresztül ment.
2019. jan. 21. 11:31
 9/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem tudom milyen félelme igazolódhatott be, inkább az én félelmem, mert elvittem a nőgyógyászhoz amit én fizettem ki, én naiv abban a tudatban hogy gyereket akar és játszotta a tudatlant mintha életébe nem csinált volna terhességi tesztet, nem tudná mikor lehet terhes, terhes lehet e egyáltalán stb.
2019. jan. 21. 11:45
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, fogadd el, hogy te vagy a szemét ebben a szituációban, nem a barátnőd. Ha így beszélsz arról, akit elvileg szeretsz, tegyél egy szívességet neki, és szakíts vele, hogy találjon egy kevésbé önző embert. Amúgy pedig gratulálok, az érzelmi intelligenciád egy szobanövény szintjén stagnál. Büszke lehetsz magadra
2019. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!