Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 2x hagyott el. Van ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 2x hagyott el. Van ezek után remény? Full story lent.

Figyelt kérdés

En es a parom lassan 14 evet toltottunk együtt. 3 honap alatt 2x hagyott el. Van 2 kicsi gyermek. Páromrol: hazas volt mikor osszejottunk plus 2 gyerek.Sajnos az ex soha nem valt el inkabb keresztbe tett. Vegre tavaly elváltak nagyon nehezen.Igaz addigra 6 gyermek kerult a parom nevére. Higyetek el küzdöttünk kapta a gyerektartast stb de a válás tavaly lett meg. Mai napig bíróságra jar a parom. Parom lánya 2 éve hozzank költözött nem kell mondanom az okokat. Nagyobbik Anya lett 16 evesen. Lényeg az ex mindig az eletunkben volt. Parom 6 hetre ment el tőlünk dolgozni majd miis elköltöztunk hogy együtt legyünk plus jott egy spanyol nyaralás ahol tesom es párja is jöttek. Itt latszodni kezdett hogy párom" mas" "változott". Ram fogta az 55eves sogorom hogy mi biztosan osszefekudtunk a 6 het alatt. Ok: "kedves voltam" " figyelmet adtam neki. Bizonyíték: Itt a vacsorád egyel nyugodtan. Szoval a nyaralás szörnyű lett. Hazajottunk es a parom visszavonta par napig aztan kezdődött minden újra. Ezt folytatta a mindennapos többszöri együttlét. Probaltam beszelni vele csinaljunk hazugság testet Szeretem soha nem csalnam meg. Sajnos rosszabb lett a helyzet. Elhagyott. Ok: Nem szeret stb. 1 het mulva visszafogadtam. Nem beszelhettem mar hugommal sem de ezt is megtettem annak érdekében hogy változzon a parom véleménye ha mar a tesztet sem akarta. Vitat vita követett es a kapcsolatunk nagyon elhidegult. Mig 3 honap után végre közölte egy nap hogy delutan teszt lesz. Belementem hisz szerinte jobb ez így es lemegy rólam a stressz. Nem kis pénzt koltve erre kiderult soha nem csaltam meg a 14 ev alatt. Eletem legnagyobb szegyene ért. Fájt hogy nem bízik bízott bennem. Hogy neha 5perces s..x utan "tetszik hogy bevallalos vagy" dumat kaptam es viragot. Nem ereztem magam nőnek csak egy darab rongynak.Bantott szavakkal ha szépen kertem hogy nem akarok s..xet....b.sz.on meg mast stb sírok mert mást akarok...Volt 1x kerdes az is tole: Mi lenne ha egy 3.ik felet bevennenk a s..xbe...

Kitartottam mellette 3 hónapig. A teszt utan másnap kotozkodott csak mas dologgal vegul kozolte hogy elmegy. Meg is tette. Rengetegszer kerestem akkor is sirtam mikor elment semmi nem tartotta vissza... 7 nap utan feltettem a kérdést es kozolte ujra hogy Nem Szeret hadjuk egymást nem akarja ezt a kapcsolatot mert tul sok a feszultseg köztünk. Hozzateszem amikor először elhagyott nem mondta az igazat hogy esetleg volt e megcsalas a részemről csakhogy időre van szüksége stb. Sok fele dolgot mondott de mindenkinek maskepp. 1000 hulye indokot. 1 hetnmulva könyörgött. Nehezen de megbocsajtottam. Plus bocsánatot kert hugomtol és a parjatol igaz ugyanugy elkezdte hogy lefekudtem vele stb stb. Tobbszorosen hulyet csinalt magából. Hiaba volt a sok se..x beszelgetes o inkabb a s.x parti volt en pedig a beszélgetős de mindig o nyert. Minden az en hibám ezt is megkaptam. Azt is mondta depis ohh az exe miatt van(az megcsalta) állítólag. Tesztkor azt igerte hogy elmegy dokihoz...utana mar nem akart dokihoz menni míg végül'lekeste' a dokit. Rengeteg dologban mellette álltam. Az állandó háború az exel. Lányát neveltem es most is velem lakik. Az ex feleség bortonbe is dugta 1 napra akkor is en voltam mellette. Van 2 gyönyörű gyermekünk es nem értem mi történt vele a 6 het alatt. Ferfi ekkorat nem változik. Neki meg nyugalom es ido kell...de mihez? Sajnos a baratok egy 3 ik felre gyanakodnak hisz orvoshoz sem ment mert nincs baja.

Rengeteget sírok hisz boldog voltam vele elfogadtam a múltját es nem hagytam cserben. De o most 2x is elhagyott de az igazi ok meg.mindig kérdés. Miert nem érdemlem meg a választ? Azt mondta tul jo ember vagyok es jobb lesz ez így. Belehalok a fajdalomba amit belülről érzek de tudom hogy vége.:( hisz o nem akar már. Köszönöm a válaszokat.


2018. febr. 20. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Ő csalt meg. A hazugságvizsgálat mennyibe került? Lehet hogy Őt is alá kellett volna vetni?
2018. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Itt kint £400 az kb 120 ezer sajnos nekem nincs ennyim. 2 gyermek egy kutya plus a nevelt lanyom es a haz szamlakkal. Igaz gyerektartast adott es fog is azt mondta. Ettol felek enis. Csak az igazat szeretnem hogy tovabblepjek ne remenykedjem. Igaz van koztunk 10 ev korkülönbség is.
2018. febr. 20. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ő csalt meg és a lelkiismerete ezt váltja ki belőle, magáról próbálja elterelni a figyelmet. Inkább eltaszít magától, meg szabotálja a kapcsolatot.
2018. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy olyan embertől mit vártál, akinek 14 évig voltál a szeretője?

Hogy ő a hűség élő szobra?

2018. febr. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Nem voltam a szeretoje hisz a fogalom mast jelent. Soha nem voltak vitaink boldogok voltunk ezidáig. Valami valaki kivaltotta belőle ezt. Ezt gondolom csak az ertehti aki mar jart így.
2018. febr. 21. 07:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit zagyvaság, amit írtál, de nagyjábòl kivehető, hogy a pasi nem százas. Ideje lenne egyébként megtanulni, hogy házasságon kívül nem szabad szülni! Annak soha nincs jó vége!
2018. febr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gheci hosszú ez a szöveg, és a válaszokból ítélve nem is érdemes belekezdeni.
2018. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

...aki nem volt ilyen helyzetben...

Hát mi kérünk elnézést, hogy nem kezdünk olyan házas emberrel, aki menet közben elszór hat gyereket!! mindenfele, hazudozik, csal mindenkit mindenkivel.

Most éppen téged csal valakivel. Sebaj: lesz újabb 10 év, mire váltok. Addig áltathatod magad, hogy a tiéd.

2018. febr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tanuljátok már meg, nem "exel", hanem "excel", mint ahogy nem "world", hanem word.


Egyébként meg régen rossz az a sztori, amiben ilyen mennyiségben szerepelnek a következő szavak: párom, elhagyott, ex, gyerek, szerető, feleség (az utóbbi kettő ebben a sorrendben ugyan még jó szóösszetétel volna. :), megcsalás, stb, stb.

2018. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!