Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki engem bántott érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki engem bántott érzelmileg arról elképzelhető hogy az exeivel másképp bánt, szerette őket?

Figyelt kérdés
Az ex barátommal mi csak 2 hónapig voltunk együtt. De előttem meg volt egy többéves kapcsolata. Most ezt nem fejteném ki, de a volt barátom gúnyolódott rajtam stb.
2019. jan. 21. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Igen, mert minden ember mást vált ki belőlünk. Lehet, hogy ezért is voltatok csak 2 hónapig együtt, mert valami miatt egymás agyára mentetek. Nem voltatok kompatibilisek. Mással simán lehetett az előtted.
2019. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak nem értem akkor miért mondott nekem olyat hogy én vagyok élete szerelme, és hogy szeretne velem közös jövőt.
2019. jan. 21. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert abban a pillanatban úgy érezte. Tanuld meg, hogy az embereket a tetteik határozzák meg, nem a szavaik.
2019. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

"Aki engem bántott érzelmileg"


Helyesen:


Akinek felvettem a sértéseit és megbántódtam.


A vásárhoz mindig két ember kell.Nem muszáj venni,még ha ingyen adnák is.


Természetesen ettől még nem lesz a gúnyolódni vágyó fél kevésbé aljas, viszont mindannyian rendelkezünk egy úgynevezett kozmikus szabad akarattal, és dönthetünk arról, hogy mivel törődünk, mivel nem, hogy minek adunk hitelt és minek nem.


A "kinek nem inge nem veszi magára" elcsépelt de bölcs mondás.Azt tanítja, hogy csak olyasmire reagálunk ami bennünk van.Ha ez egy sértés és m felvesszük, mélyen érint, akkor az adott területen gyengék vagyunk, elégedetlenek önmagunkkal.Ha ezt fel merjük vállalni elsősorban saját magunk előtt, akkor megkezdődhet annak az adott területnek a tudatos önmeghaladása, a túlfejlődése.

2019. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok információ hiányzik ebből a történetből. Tényleg csak tipp. Nem heverte ki az előző lányt! Őt kereste benned és mivel nem találta meg idegesítette beszólt.
2019. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Ez számomra is rejtély, hogy egyik ott aláz ahol lehet, a másik meg pont az ellentéte. Ilyenkor én úgy érzem, mintha lenne 2 külön személyiségem.


Egyébként az is lehet, hogy rajtad vezette le a feszültséget, hogy vége lett a korábbi kapcsolatanak.

2019. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!