Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságkötés hosszabb együtté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés hosszabb együttélés nélkül elképzelhető manapság?

Figyelt kérdés

2 éve ismertem meg a barátomat, azóta vagyunk együtt egy kissé viharos távkapcsolatban. Sok mindent túléltünk már együtt, és töretlen a szerelem, viszont vannak problémáink, ő amúgy nem magyar, külföldön él. A terv az, hogy kimegyek én is végleg, nem itthon tervezek, de egyelőre maradnom kell még. Ő viszont eljött hozzám azzal, hogy legyek a felesége, házasodjunk össze, ekkor érezné biztonságban magát. Mindezt úgy, hogy nem is éltünk még hosszabb ideig együtt. (Fél év után már nekem is oké.) Nem tudom, hova siet ennyire, hogy kb. holnap házasság. Utána "megengedi", hogy lezárjak mindent itthon, tart amíg tart. Nem hiszem, hogy ekkora dologra képes lennék, hogy hozzámenjek csak így, az elég felelõtlen lenne, szóval visszautasítottam.

Mit gondoltok errõl?

Elõre is köszönöm.


2016. dec. 19. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, csak oltári nagy baromság.
2016. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném. Jóformán nem is ismeritek egymást...
2016. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Ha együtt éltek, mi lesz más a házasság után? Semmi.

Igen, én is így házasodtam, s köszönöm, jól vagyunk. Ez a normális, hogy az esküvő után költöztök a Ti otthonotokba.

Ja, igen, nem ez a többségi! De nem is azt mondtam!

2016. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán az a más, hogy kiismeritek egymást hogy egyáltalán működik-e, nem pedig csak vaktába rohantok bele. 2 év távkapcsolat lássuk be, egyenlő a nullával. Bíztasd csak hogy házasodjon...
2016. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd 2 éve vagytok TÁVkapcsolatban. Jól tetted hogy visszautasítottad, előbb ki kell próbálni milyen együtt (nem az első 2 hónap amikor minden happy) legalább fél évig. Lehet hogy nem ez a "normális" de én nem kötném össze az életemet azzal akivel nem próbáltam meg. Mert ki tudja mik jönnek elő, mennyire tudtok csiszolódni a másikhoz, stb. Mert ha nem megy, akkor macerás a válás is...

Majd ha lezártad az itthoniakat, utána megpróbáltok együtt élni, és ha megy lehet a házasság is. Szerintem :)

2016. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Így, hogy már visszautasítottad, tökmindegy. Nem valószínű, hogy ebből bármi lesz.
2016. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akit szeretek, azt elfogadom feltétel nélkül, szóval én azért szeretnék együttélni vele, mert így érzek.

Viszont nem magyar, kicsit más világ, ezért muszáj jobban megismerni.

Nagyon köszönöm a kommenteket.

2016. dec. 19. 14:32
 8/12 A kérdező kommentje:

#6

Még azért nincs minden veszve, ha megért engem is.

2016. dec. 19. 14:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Együttélés nélkül nem költöznék össze senkivel. Heti 3-4-5ször együtt aludni nem reális kép a másikról. Ez távkapcsolatban pedig hatványozódik, persze, hogy tart a rózsaszín köd.

Az én vőlegényem is külföldi, viszont szerencsére itt ismerkedtünk meg és nem kényszerültünk távkapcsolatba.

Nem is ismeritek a másik igazi arcát.

2016. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

"Utána "megengedi", hogy lezárjak mindent itthon, "


Na nekem ez elég lenne arra, hogy lemondjak a házasságról - legalább pár évre, amíg megismerem. Ugyanis ez tipikusan az, amikor semmit nem fog megengedni, nem mehetsz ki az utcára, nem lehet pénzed és CSAK TÖLE függsz.


Mellesleg nem lenne érdektelen tudni, hogy MILYEN külföldröl van szó, az az illetö milyen nemzetiségü

2016. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!