Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nem értek egyet barátnőmmel az ostromlói kezelésében vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Véleményeket kérnék a következő dologgal kapcsolatban. 3 hónapja vagyunk együtt párommal és van egy dolog ami meglehetősen zavar. Elég sokan találják meg a közösségi felületeken és élőben is akadnak próbálkozók, u.n haverkák, vannak köztük visszatérő hódolók is. Ő ezekről rendszerint beszámol nekem (tudtommal) és folyton azzal nyugtat, hogy nincs miért aggódnom, nem vágyik másra. A módszere az, hogy nem ír vissza vagy csak az ártalmatlan, nem fűzős dumára válaszol. De így is több sráccal kommunikál rendszeresen. Mindenesetre engem zavar, hogy a csajomra írkál mindenféle hülyegyerek, nem feltétlen féltékenység miatt, egyszerűen csak zavarja az egóm és az önérzetem. Nem gondolom, hogy nagy kérés tőlem, hogy terelje már le röviden, udvariasan őket mert nekem sokat jelentene, mégsem teszi szívesen. Én tuti megtenném fordított esetben, sőt meg is tettem már. Szerintetek joggal kérem?

2019. jan. 21. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen joggal!Kissé éretlen viselkedésre vall ez a hozzáállása a barátnőd részéről.Tisztességesnek sem mondanám,mert kérés ellenére se hajlandó ezeket befejezni. Igazából sértő,és egofényezésre hajaz.Valószínű más típus vagyok,de nekem nincs szükségem rajongótáborra,ha van egy pasim,akit szeretek,és szeret.
2019. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Ha jól értem akkor nem is ír vissza. Akkor mit szeretnél még ezen kívül?
2019. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
+1 ! Így van. Ne kelljen már a kis ego puttonyát tömni... jogos.
2019. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Töröld le a profilját,vedd a telefont kulcsot ne engedd többet utcára problem solved. 3 honap után kivágnálak ha pattognál,h kivel merek két szót váltani rajtad kivül.. :(

36N

2019. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Hát engem rohadtul zavarna, ha a párom ilyeneken kiakadna. Van egy csomó tök jó barátom akik férfiak. Persze akadnak próbálkozók, de velük közlöm, hogy párom van és nem ismerkedek. Ennél többet nem tudok tenni, nem fogok minden ellentétes neműt letiltogatni, szerintem bunkóság. Mindig eszembe jutnak az ilyen "-Hölgyem, elejtette a pénztárcáját. -Bocsi van barátom." mémek. :D

Szerintem akinek rendben van az önbecsülése azt nem zavarja, hogy másoknak is tetszik a párja. Ha csak nem zárod be örökre a pincébe akkor bizony lesznek hódolói illetve fiú barátai. Ha hűséges hozzád akkor nem tök mindegy?

2019. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Akinek rendben van az önbecsülése annak nincs szüksége rá,hogy idegen pasik udvarolják körbe,és próbálják felszedni miközben van pasija.Nem kell itt bejelenteni mindenkinek,aki ír,hogy pasim van.Egyszerűen csak nem kell válaszolgatni.(1)
2019. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#1-gyel értek egyet. Más az, ha vannak barátai, és más az, ha "haverkákkal" udvaroltat magának. Az ilyen viselkedés amellett, hogy a hűtlenség előszobája, tisztességtelen az udvarlókkal szemben is, akikben élteti a reményt, hogy egyszer még lehet valami...
2019. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Pasikák persze akkor is flörtizhetnek ha barátnő is ott van..

36N

2019. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hany eves a baratnod? Csiko koromban en is hatarozatlan voltam es meg az udvarloimnak is nehezitettem a helyzetet azzal, hogy kedves voltam veluk. Ha mar nem kezdo a temakorben akkor nem tul szep tole, hogy hagyja maga korul zsizsegni a fiukat. Foleg veled szemben nem szep, de a fiukkal is foloslegesen futtatja a koroket. Mindenkivel kitol.
2019. jan. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!