Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már itt olyan akinek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt olyan akinek be lett ígérve a lánykérés, de végül elmaradt?

Figyelt kérdés

Nem gondolta komolyan a párod,meggondolta magát stb.

Hogy vészeltétek át?

Ha eltelne egy kis idő és 1-2 éven belül újra bepróbálkozna csak most komolyan gondolná igent mondanátok?


Normális, hogy ezek után már nem tudnék neki örülni? és nagyon haragszom rá.


(A beígért lánykérés nem kihisztizett volt)


2019. jan. 21. 20:49
1 2
 1/20 lempicka válasza:
80%

Szia!

Úgy érted valaki azt ígérte hogy megfogom kérni a kezed, és elfelejtette? Vagy azt mondta mégse kérem meg a kezed mert?

Én maradi vagyok, de általában nem jelentik be előre hogy megszeretnélek kérni! Mert akkor oda a meglepetés, és mert erre hetekig vagy hónapokig készülnek!

2019. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Én személy szerint irtózom az ilyen gagyi teátrális hasraesős bohóckodásoktól, a legjobb az, ha egyszercsak összeházasodnak, mentesen minden ökörködéstől, mint papbácsi, a vőfély nevű bandita, casio-n játszó papa és 200 alkoholista a "lakzin"
2019. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

+Mert akkor oda a meglepetés, és mert erre hetekig vagy hónapokig készülnek!"


Hát azért hadd tervezze már valaki a saját életét, és ne attól függjön, hogy más egyoldalúan mikor éppen hogyan dönt.


Környezemben senkit nem váratlanul kértek meg, hanem megbeszélték, hogy összeházasodnak, majd tartottak egy eljegyzést családi körben.

2019. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Beletörődtem. Bár ezt az évet még megvárom h hátha. Ha nem, akkor meg mindig van talonban vki más.
2019. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

4


Wow, az igen. Mókás lesz ha tényleg összejöttök, mondhatod neki hogy "Tihamér, van ám a helyedre más..."

2019. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Én itt vagyok. Csak hogy pontos legyek, 2017 októberében megbeszéltük, hogy 2018 februárjában eljegyezzük egymást. Nem volt kihisztizve, többször is mondtam neki, hogy én csak akkor akarom, ha ő is szeretné. Ő minden alkalommal biztosított róla, hogy komolyan gondolja, nem csak pasim-csajom kapcsolatban akar velem élni.

Megbeszéltük hát, hogy a 4. évfordulónkon (február) lesz az eljegyzés. Nem vett nekem se karácsonyra, se szülinapomra semmit, én is mondtam, hogy tegye el a pénzt a gyűrűre.

Már január első napjaiban láttam rajta, hogy baja van, szomorú és feszült. Rákérdeztem, hogy az eljegyzés gondolata bántja-e, és nagy nehezen kibökte, hogy igen. Át akarta tolni nyárra... meg hogy esküvő az úgyse mostanában lesz. Mondtam neki, hogy akkor hagyjuk inkább az egészet.

Hogy vészeltük át... ő könnyen napirendre tért a dolog felett, én meg pokolian szenvedtem. Sírógörcsöt kaptam amikor egyedül voltam, könnyben úszott a szemem, ha egy ismerős eljegyzéséről vagy esküvőjéről hallottam, vagy láttam a tv-ben. Ahányszor szóba kerül a téma, csúnya veszekedés a vége.

Nyáron szétköltöztünk, jelenleg én is a szüleimmel lakok meg ő is. Elméletileg még együtt járunk, de én nem akarok vele összeköltözni még egyszer. Ő már beszólogat, hogy nem érti, miért ilyen fontos a házasság, de fenntartja, hogy el fog valamikor venni engem :D

Nos, én magam se tudom, hogy mit tennék, ha elém állna, és megkérné a kezem. Elképzelni se tudom a szituációt. Annyit tudok, hogy ezzel a dologgal tönkretett valamit a kapcsolatunkban, mélyen megalázott és sose gyógyuló sebet okozott.


Neked megkérte azóta a kezed? Milyen körülmények közt vonta vissza a dolgot?

2019. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

6os mondj nemet!

Csak azert venne el mert te akarod?

a hazassag masrol szol...

Inkabb elj vele hazassag nelkül mert csak a fejedhez vagna egy eleten at h miattad van,meg te eröltetted

egyebkent sanszos h valas lenne a vege

Ha ennyire nem bizol mar benne es ketelyeid vannak vele szemben

inkabb szakitanek

Pazarolja csak az eletedet

2019. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

"Inkabb elj vele hazassag nelkül mert csak a fejedhez vagna egy eleten at h miattad van,meg te eröltetted"


Biztos, hogy nem költöznék vele össze újból úgy, hogy nem vagyunk törvényes házasok. A logikádat megfordítva ennyi erővel a hozzám hasonló nők is a párjuk fejéhez vághatnák, hogy egy életen át miattuk kell barátnőként, élettársként élniük, mert annyira erőltették, hogy ne legyen esküvő.

Se kapcsolatfüggő nem vagyok, se a ketyegő biológiai órám miatt nem kell aggódnom, úgyhogy nem fogom feladni a vágyaimat és úgy ugrálni, ahogy egy férfi fütyül.

2019. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%

#6


De most tényleg fontos ez a bohóckodás?


Gondolom nem "natúr" polgárit akartál 5 vendéggel a helyi étteremben, max 50 ezres kiadással, hanem fanfárt, vőfély, 200 alkesz rokont meg "munkatársat", szintetizátoros cigánybandát, giccses díszletet - lehetőleg "alapjáratba" félmillióért.


De minek?

2019. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hidd el 8-as

Nagyon sok nö is odavagja h nem vette el...

Egy olyan kapcsolat ahol az egyik akar es minden vagya h ferj v feleseg lehessen,a masiknak meg tökmindegy...

Hidd el nem sirig tarto szerelem!

De nyugodtan olvasgass utana itt gyakorin

tele van ilyen nökkel akik kezdegbe vannak esnek

h nem akar a pasi hazasodni vagy ha kiharcolja par ev mulva szarik bele a hapsi az egesz kapcsolatba.

Aztan sok nö ugy van vele hiszen csak egy papir...

nem nagy problema aztan telnek mulnak az evek aztan becsavarodnak

A hazassag nem csak egy papir,fontos kötelek 2 ember között

ami csak szivböl jöhet

Nalunk ezt vettem eszre,valahogy mas lett minden

sokkal erösebb sokkal kitartobb a kapcsolatunk...

De a ferjemnek is nagyon fontos volt h elvegyen.

Nagyon sok mindent ö szervezett le.


Azert gondolkodj el azon tenyleg megeri e varni?

Most megint mond vmit h elvesz egyszer?

Aztan mikor?2 ev?5 ev?aztan 5 ev mulva bejelenti h sose akar hazas lenni?

Mondja meg cakkon pakk h nem akar elvenni ne kerülgesse a forro kásàt

aztan te döntesz!elfogadod h elettarsa leszel vagy elválnak utjaitok

es talalsz egy olyan ferfit aki mindennel jobban szeretne ha a felesege lennèl

Akit boldogsaggal tölt el nem pedig csak tehernek érzi

2019. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!