Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim már nem látja bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim már nem látja bennem a nőt! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat, 22 éves lány vagyok.

Külsőre amit tudni kell rólam: csinos alakom van(edzettem egy csomót), ápolt vagyok mindig, sminkelem magam, magassarkúban és csinos ruhákban járok. A pasimhoz, ha átmegyek és ottalszom nem mackónadrágban flangálok, hanem feszülős otthoni holmikban, a körmöm mindig kifestve, tehát ezzel azt akarom mondani, hogy nem hanyagolom el magam.

Na ami a problémám: sajnos egy éve semmit nem váltok ki a pasimból. Tök jó haver meg legjobb barát vagyok neki, de nem tekint rám nőként. Ha csábosan nézek rá, kinevet, ha ráfekszem és elkezdem csókolgatni, harapdálni, akkor elkezd engem csikizni meg leszed magáról, ha kelletem, riszálom magam előtte, semmi. Ha kérek tőle csókot, letud egy szájrapuszival és megy tovább. Ez mostmár nagyon kellemetlen nekem. A szex sem olyan, mint volt, sőt.

ELmondása szerint imád és szerelmes és minden rendben, de én érzem, hogy nem. Sok minőségi időt töltünk együtt és sokat beszélgetünk, de erre nem jött megoldás.

Nem látja bennem a nőt. Röhögcsél velem, meg birkózik velem, meg videójátékozunk, de amikor én nőcis, szexis próbálok lenni, semmi.

Mindig küldök képet magamról ha külön megyünk bulizni, és mindig tipikus sablonválasz hogy ez szexi és ennyi.


2019. jan. 21. 21:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

Beszélj vele! Óvatosan, szép szavakkal, nyugodtan vázold fel neki a helyzetet, hogy számodra ez probléma és szeretnéd, ha ez változna.


28/N

2019. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Rád unt. Vagy van valaki más a háttérben nála. Vagy mindkettő. Válassz.
2019. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Többször megpróbáltam beszélni vele, de elmondása szerint ezt én látom rosszul és ezzel letudja.

Ennyi. Egyszerűen hiányzik az, hogy érezzem a tekintetén, rajta, hogy azta, ez az én barátnőm. Nyilván a kezdeti lángolás alábbhagy ezt tudom, de neki teljesen olyan, mintha a legjobb barátja lennék és ennyi.

2019. jan. 21. 22:00
 4/22 anonim ***** válasza:
35%

#3


...te talán úgy tekintesz még rá, hogy "ú azta ő az én barátom" vagy hogy írtad fordított nemekkel?


Próbálj ki vele valami új szexuális dolgot, ne a szokásos misszionáriust, mertmár fejből fújja a szentírást.

2019. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

Én megértelek, mert én nekem is fontks, hogy a párom "szinte" csodáljon. És ez nem nagyképűség vagy ilyesmi. Ilyen vagyok, nekem ez lételemem. Esetleg te is oroszlán nő vagy?


N/28

2019. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

#5


Akkor valami Mézga Géza szerű fazonra hajts, az csodálni és félni fog...

2019. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Ő ilyen típus. Szerintem semmi baj nincsen ezzel, én kifejezetten szeretem az ilyen kapcsolatokat. Neki más elképzelése van a romantikáról. Tipikusan az a pasi akinek pont kócosan, pizsiben lennél a legszexibb. Szerintem ez pozitívum. De ha neked nem ilyen kapcsolat kell, akkor keress mást. Szerintem csak annyira rá vagy kattanva ezekre az idilli álomképekre, és annyira erőlteted ezt az irreális elképzelést, hogy észre sem veszed, hogy ő ezer másik módon fejezi ki ha tetszel neki meg a szeretetét.
2019. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, én is oroszlán nő vagyok. :)

Nos, kedves 4. válaszoló, igen, én úgy tekintek rá, hogy húú ő az a pasi aki nekem kell, a mai napig. Nekem nem az kell, hogy minden percben le akarjon támadni, de neki nem vagyok pisziben és kócosan sem a legszexibb.

A szexuális életünk úgy néz ki, hogy ritkán van, mert van, hogy fel sem áll neki rám, letudjuk hamar és ennyi. Figyel rám, hogy jó legyen, már amikor összejön a szex. Kapcsolat elején heti többször volt, most van, hogy kéthetente, és egyáltalán nem tudom felálítani neki. :)

2019. jan. 21. 22:22
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Elérkezett az idő, hogy lecseréld a pasid... ennyi. Olyat válassz, aki megbecsül és nőként néz rád.
2019. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem áll fel a kolbász, lehet lelki gondja is, vagy akár a kapcsolatotokkal is akadhat problémája. Esetleg tényleg az van, hogy más nőről fantáziál s már nem izgul fel rád.
2019. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!