Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

A válasz egyszerű lesz, hogy h..e vagyok de nem értem miért?? Miért nem tudok elengedni egy olyan nőt, aki semmibe vesz, nem foglalkozik velem, nem keresi a társaságom, hiába próbálom boldoggá tenni, ha szülinapja vagy bármije van kedvére tenni nem érdekli. Kedves meg minden de amúgy semmi odaadás nincs benne. Tavaly szakítottunk, megbeszéltük, hogy újra próbáljuk késöbb. De már késöbb van, én mindent megteszek, hogy a kedvében járjak boldog legyen. Nem használ ki, de nem érdekli. Ha ő beteg a világ végére is elfutnék hozzá, aggodom. Én beteg vagyok még csak rám se ír, hogy mi van velem. Ha nem keresem sose beszélnénk többet, és tudom..tudom..tudom.. elkéne engedni, vagy jól beolvasni neki, hogy amúgy senki nem szereti de konkrétan senki annyira nyers a stilusa, egy embert nem tudok aki szeretné, a családja sem. Én elfogadtam imádtam ahogy van. És mégis ennyire semmibe vesz. Azt mondja szeret de nem bizik bennem. De nem is akar mert semmit nem tesz érte meg se próbálta. Én mit teszek?? Futok utána és megalazkodom. Nagy a korkulonbseg kozottunk, o idosebb sokkal, es megis ilyen es elnezi, hogy engem totál tönkre tett lelkileg.

De akkor mégis miért szeretem ennyire és miért nem vagyok képes elengedni, és elfelejteni az ilyen embert??


2019. jan. 22. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Hülye vagy.
2019. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de akkor sem megy. Igy kezdtem egyebkent.
2019. jan. 22. 14:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert kapcsolatfüggő vagy. Azt hiszed ha ő nem lenne nem találnál mást ezért belé kapaszkodsz görcsösen és nem mered elengedni, annak ellenére, hogy semmibe vesz. A legtöbb ilyen szitu emiatt van, gondolkodj rajta picit.
2019. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy találok mást sőt már találtam is de nem vagyok boldog mással nem kell más annyian akartam velem lenni de nem akarok mást nekem ő kell. Mindenkibe őt keresem, mindig rá gondolok pedig annyi lány van még a világon.
2019. jan. 22. 15:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg szimplán bántja az egódat, hogy leszarja a fejedet és hogy bármit is teszel nem elég és ezt nem tudod elengedni. Nekem is volt ilyen, pocsék volt a kapcsolat mégsem tudtam kimondani, hogy legyen vége, utólag gondolkodva rájöttem miután szakított velem, hogy megkönnyebbültem és csak azért ragaszkodtam hozzá, mert nem bírtam elfogadni, hogy bármit csináltam nem voltam elég jó márpedig én görcsösen akartam, hogy jó legyen.
2019. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert feltétel nélkül szereted,úgy ahogy van.Fogadd el,és akkor nem fogsz a miérteken ugrándozni.Ez van.
2019. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak nem könnyű elfogadni, mert ha már ennyi mindent megteszek, hogy újra együtt legyünk, boldogok legyünk akkor csak egy kis odaadást mutatna felém
2019. jan. 22. 16:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól mert nem tudja kimutatni még érezheti ugyan azt,amit Te.Valószínű benne nagyobb csalódottság gyülemlett fel az évek alatt.(6)
2019. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet, mert régen ilyen gond nem volt vagy én nem vettem észre... de most nagyon bántó és rossz, hogy ennyire nem foglalkozik semmivel. Kerdeztem mar tole, hogy feladjam ne keressem többet de mindig terelt csak..
2019. jan. 22. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Magával van baja nem Veled.Elfogadod,türelmes vagy,próbálsz segíteni,ha tudsz.Ennyit tehetsz,mert mondanám,hogy keress mást,de az ugye nem megy,ahogy leírtad.Tehát ez az egyetlen megoldás egyenlőre.
2019. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!