Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb megoldás? Engedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb megoldás? Engedni, vagy elengedni?

Figyelt kérdés
Párommal külföldön élünk. Nekem egy év elég volt, úgy érzem itt nem vagyok ugyan olyan boldog.. nem tudok az lenni, ez nem az otthonom. A párom viszont imád itt lenni. Nem mondom, hogy hallani sem akar a hazaköltözésről, de csak 3-4 év múlva. Én úgy érzem, nekem az rengeteg.. szerintetek van értelme engedni bármelyikünknek is, vagy ilyenkor a legjobb a szakítás? Mivel úgy látszik, nem egyeznek a céljaink.. nagyon nehéz, mert nagyon szeretjük egymást, de ha ebben a fontos kérdésben nem egyezünk...
2018. jún. 10. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
İtt jobb elengedni, mert ez a 3-4 ev mulva olyan, mint amikor azt mondjak a nonek, hogy majd 4-5 ev mulva eljegyzik. Forditas: soha nem fog megtortenni, de ha mondok egy szamot, akkor befejezi a hisztit.
2018. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,első jól mondja..de még ha nem is direkt..mi va,ha 3-4 év múlva meg mást mond? Te meg vártál,kínlódtál éveket. Legtisztább,ha elengeditek egymást. Aztán,ha nem bír meglenni nélküled,még mindig hazajöhet..de indokolatlanul nagy teher a másiknak ennyire feláldozni magadat.
2018. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, egyikünk sem várja el a másiktól. Nyilván mi vagyunk egymásnak az elsődleges boldogságforrás, sokmindenen túljutottunk együtt, de ezen úgy érzem, nem tudunk.. ha hazajön velem, azt fogja érezni, amit most én, es azt nem akarom.

Köszönöm a válaszaitokat, sajnos igazatok van.

2018. jún. 10. 10:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Szakítás... és nyugi, nem fog 3-4 év múlva hazamenni, ha van esze kinn marad még 10-15 évet is.
2018. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy keressetek mas országot ami mind a kettőtöknek jó... Furcsa opció.

Végül mi lett?

2018. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi lett vegul?
2019. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2019. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!