Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam lógva, ne erőltessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam lógva, ne erőltessem a normális lezárást?

Figyelt kérdés

Közelebbi kapcsolatba kerültem egy lánnyal...azaz többször randiztunk, volt csók is, ölelkezés. Ahogy megismertük jobban egymást rájöttünk, hogy nem illünk össze de azért mindketten próbálkoztunk. Elhatároztam, hogy megmondom, hogy jobb lenne ha nem találkoznánk többet. Azonban most hívom, hogy beszélgessünk de ő nem válaszol ... arra hivatkozva, hogy nincs ideje nem tud találkozni sem velem. Természetesen ő sem akar tőlem semmit csak, hogy ő a sajátos lepattintós módszert alkalmazza. Ennek ellenére nekem fontos, hogy megbeszéljük. Szeretem békességben lezárni a dolgokat. Főleg, hogy két hónapja már, hogy ismerkedünk. Messengeren vagy üzenetben pedig nem szeretek ilyesmikről beszélni. Hagyjam lógva? Ne erőltessem?

Azt is el kell ismerjem, hogy az egómat is bántja kicsit :). Sosem szerettem ha lekoptatnak.


2019. jan. 22. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

" Elhatároztam, hogy megmondom, hogy jobb lenne ha nem találkoznánk többet."


Elhatároztad, békességben lezártad. Ha meg is akarod tartani ezt a békességet, ne zaklasd a kiszemeltedet, lehet, hogy benne már elindultak az érzelmek, most pedig úgy tudja a legjobban lezárni, ha nem kommunikál veled.

Helyezd őt az egód elé, te döntöttél úgy, hogy ne találkozzatok.

2019. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elhatároztam, de nem volt alkalmam elmondani mert nem akar eljönni találkozni velem.
2019. jan. 22. 19:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vedd úgy, hogy megoldódott a dolog magától! ...és ne bántani, hogy nem te tudtál szakítani vele. Had nyerjen most ő, légy úriember...
2019. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes ez az egoista “én szakítok előbb, nem te” játék. Ha tényleg emiatt akarsz beszélni vele, akkor inkább hagyd.


Esetleg ha tényleg beszélni akarsz vele erről, akkor próbáld felvezetni neki, hogy nem túl korrekt, hogy nem beszél veled, legalább mondja el neki mi baja. Bár ha nem vagy kíváncsi az ő álláspontjára, hanem csak azért találkoznál vele, hogy az előre készített lekoptatós dumádat előadd, akkor inkább hagyd.


Bár azt sem értem, ha ennyire egyértelműen tudjátok, hogy nincs jövője a kapcsolatnak, akkor mégis miről akarsz beszélni??? Megérteném, ha kérdőjelek lennének benned a folytatást illetően, de ha te már lezártad magadban, akkor kissé értelmetlen.


Amúgy szerintem ez úgy lett volna oké, ha az előbbi találkozásoknál (amikor megtörtént a kiábrándulás), akkor hozzátok szóba. Elég kínos, ha valaki csak azzal a céllal akar találkozni velem, hogy szakítsunk, mert eddig nem tette meg. Tulajdonképpen nincs miről beszélnetek, tehát ez úgy hangzik, mintha csak azért akarnál találkozni, hogy kibökj egy szócskát: “vége”. Azonkívül miről másról szerettél volna beszélni? Nekem se lenne túl sok kedvem ehhez.

2019. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#2 Miért kellene elmondani valamit, amit mindketten tudtok. Hiszen te is írtad: “rájöttünk, hogy nem illünk össze”


Ő is tudja. Akkor meg mit akarsz beszélni. Elég könnyen kivehető, hogy az egész az egódról szól, semmi másról.

2019. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Számomra igenis fontos, hogy megbeszéljük. Ha késöbb találkozunk az utcán (ami valószínű, mert közel lakunk egymáshoz) ne legyen kínos. Barátok még maradhattunk volna...nem vagyunk már gyerekek.
2019. jan. 22. 19:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sem akarja megbeszélne, hagyd annyiban.
2019. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a bajod, hogy nem te vághattad a képébe, hogy nem akarsz tőle semmit, hanem ő tette ezt veled a jól bevált módszerrel, azaz hogy magasról sz.rik a fejedre. Ezek szerint barátnak se kellesz neki, törődj bele, és ne zaklasd tovább.
2019. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Miért ennyire aggresszívak itten egyesek? Nem mondtam, hogy zaklatni fogom. Habár mit is várok, manapság sok éves kapcsolatot is le lehet zárni felszívódással. Tudom a két hónap nem sok de akkor is, közelebb kerültem hozzá, mint sok lányhoz akikkel max. egy randin voltam. Az ők esetükben nem is érdekelt. Én ha két randinál több energiát fektetek bele, akkor azt jelenti, hogy számít valamennyire nekem.

Na de elhatároztam, hogy nem keresem.

2019. jan. 22. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!