Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik lehetnek az arra utaló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek az arra utaló jelek hogy a párod idővel később képes lenne megpofozni, megverni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 20:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19%

Köszönöm a megerősítést! Akkor ideje elgondolkozni ismét azoknak a feleségeknek, barátnőknek, akik ide járnak sírdogálni, hogy őket bizony veri az emberük.


Mert ők azt állítják, hogy annak idején a legjámborabb, legszeretetreméltóbb, gondoskodó, család centrikus, dolgozó, káros szenvedélyektől mentes emberrel ismerkedtek meg. Majd egyik reggel minden jel nélkül elkezdte őket verni...és verni...és verni... természetesen semmi előzmény, jel...semmi. Pusztán csak azért mert rájött hogy ő férfi, és erősebb a nőnél. Itt a mesém véget ért.

2019. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11%

Nem szeretem a rumot, sem a szeszt (az íze miatt), cukrot csak kávéban és szökő évente egyszer-egyszer üdítő formájában veszek magamhoz. Tehát látens nőverő vagyok :D

32/f

2019. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
6%
Hahahaha, ezt minden nőnek meg kell egyszer tapasztalnia, vagy inkább kétszer, vagy akár többször. Bár amekkora idióták, tuti, hogy azokhoz a mocskokhoz ragaszkodnak életük végéig, aki csatak részegen agyba-főbe veri őket minden hétvégén. Ez kell a nőknek, erre vágynak.
2019. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12-es: és megbotránkozol, ha én rumaromát teszek a sütibe? Ugye, hogy nem? Én nem arról beszéltem, hogy nem szerette az alkoholt, hanem arról, milyen fájó pont volt neki még a sütibe került rumaroma is. Talán érted.
2019. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
11-es: az ember fiatalon még nem elég tapasztalt felismerni a jeleket. És van olyan, hogy évekig a férfi valóban nem ver, pl. mert nem kettesben élnek a házban. Biztos, hogy vannak figyelmeztető jelek. Ismerek olyan férfit, aki simán földhöz csap bármit, de nőt sosem ütne meg. Van, aki belerúg a kutyába, de nőt nem verne. Kinek hol a határ. Nyilván a felsorolt jelek önmagukban nem jelentenek bántalmazót. De ha több is stimmel, van mitől félni. Biztosan van, akinél otthon verte apa az anyát és ez úgy csapódik le benne, hogy soha nem emelne kezet senkire. De én ettől se lennék nyugodt. A volt párom soha egy korty alkoholt nem ivott a gyerekkori trauma miatt, de csak évek múlva értettem meg, hogy alapvetően alkoholista lelkialkat volt. Traumatikus gyerekkor. Abból senki nem mászik ki épen.
2019. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Legrosszindulatúbb, ne általánosíts. Épp az előbb meséltem el, hogy elhagytam egy normális férfiért, aki mellett sosem kellett attól tartanom, hogy a kés megáll a hátamba. És bármilyen fura, ez utóbbiba voltam szerelmes. Aki veszélyes volt rám, soha nem vonzott férfiként, csak beletörődtem, hogy nekem ő jutott. Egy dolog viszont tény. Az a párom, aki mellett fizikai biztonságban éreztem magam, a másik végletet képviseli. Konfliktuskerülő. Ez azt jelenti, hogy mindig mindenkivel szemben cserbenhagyott. Az agresszív párom bárki előtt kiállt volna értem. Igazából valami arany középút lenne jó. De nem sikerült megtalálnom.
2019. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Agresszív, ha ideges,akkor kifordul magából, de talán a legkonkrétabb jel, ha veszekedés közben beleüt a falba, vagy a földre dob dolgokat, hogy így adja ki a dühét.
2019. jan. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
92%

#11

A fajtádtól még a levegőt is sajnálom amit beszívsz, a vizet is, amit megiszol és az ételt is amit megeszel, de tessék, itt a menete a családon belüli erőszaknak:

- "Selejt férfi" nőt akar szerezni magának, ezért eljátssza a Tökéletes Férfi szerepét

- a nő beleszeret az álarcba, és összejönnek

- a kapcsolat elején még minden rendben, hiszen ilyenkor ugye friss és ingatag minden, szóval kockázatos levetni az álcát (ebben az időszakban még fingani sem mernek egymás előtt a friss párok, ugye)

- később "Selejt férfi" kígyóhoz méltóan elkezdi levedleni a bőrét, és ilyenkor kezd el látszani a valódi természete, de ezen a ponton a nő persze azt hiszi, hogy ismeri a férfit, és ez az újfajta rossz viselkedés igazából nem rá vall. Azt hiszi, hogy a pasija a Tökéletes Férfi, és a selejtes viselkedés csak ideiglenes. De nem az.

Hogy is van az a példa a békával, ami kiugrik, ha rögtön forró vízbe dobod, de ha szépen lassan melegíted a vizet alatta, akkor benne marad addig, amíg teljesen meg nem fő? Biztos ismered... Na ez a helyzet a bántalmazó kapcsolatokkal is.

A bántalmazót az esetek naagy nagy többségében akkor lehet felismerni, ha már kapcsolatban vagy vele, de ilyenkor az ember lánya ugye már bízik a másikban, nem figyel fel az árulkodó jelekre.


Remélem hogy mostmár minden világos (te patkány) :)

2019. jan. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
89%

Marhaság, hogy az elejétől agresszív, nálunk nem volt semmi ilyesmi. Egy aranyos, csendes, félénk fiú volt, aki romantikus verseket írt hobbiból, sokszor meglepett egy virággal vagy egy sütivel, folyton bókolt, szóval eleinte minden tökéletes volt.

Aztán utána kezdődött a féltékenykedés, itt már sejthettem volna, hogy valami nem kerek (régi barátaimmal nem beszélhettem, mert akkor duzzogott, ilyenek), illetve a bűntudatkeltés, passzív-agresszív lelki terror (ha bármit nem tettem meg azonnal, amit szeretett volna, akkor biztos már nem szeretem őt, stb)

Bő 1 év után eljutottunk a romantikus, kedves fiútól egy olyanig, aki lekevert egy pofont, amikor meglátta, hogy szempillaspirál van rajtam ("Kinek akarsz tetszeni?" jeligére) :D

Nem, nem biztos, hogy az elejétől agresszív barom.

2019. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

18-as. Nah... és még te hívod magad nőnek. Ezt a stílust anyádéktól örökölted, vagy keményen megdolgoztál érte?


Az a helyzet, hogy engem szeretnek. A családom is, a kollégáim is, az emberek is. A "fajtám" teszi élhetővé a világot, én vagyok az aki segít, aki fát ültet, aki tanít. Nem egy nőt rángattam már ki az agresszív palija keze közül, úgyhogy nekem te ne magyarázd meg a dolgok menetét. Az hogy te naiv vagy, az csak a TE hibád, meg a női társaidé, akik az ismerkedési fázisban nem beszélgetnek el a lovaggal a családi hátteréről, a gyerekkoráról. Ez nem ez én hibám, hanem kizárólag a tiéd.Aztán idejössz átkozódni? Nem haragszom rád, mert még egy elég fejletlen "lélek" vagy, bár az egód azt mondja hogy te vagy a világ közepe. Legyen, a te kis világodban az vagy aki csak akarsz. Az átkokkal meg az a baj, hogy amit kimondasz, az csak benned dolgozik, ezt hívják karmának. Szóval felőlem úgy teszed tönkre az életed ahogyan csak akarod. Jöhetsz te ide habzó szájjal, felpontozhatnak téged itt a sorstársaid, de tudod mi van? Én tele vagyok tervekkel, célokkal, jól érzem magam, szeretnek, minden napom élvezem, alkotok, kiteljesedem.


Veled mi van? Semmi? :)

2019. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!