Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

A páromnak,ha valami nem tetszik akkor azt csinálja,hogy durcáskodik és levegőnek néz.Ha pl nem adok neki igazat dettó.Nyomkodja inkább a telefonját meg játszik rajta,minthogy megmondaná,hogy mi a baja...

Múltkor poénkodtunk és megsértődött egy poénomon,bocsánatot kértem vagy 3x és továbbra is hiszti,befelé fordulás.Meg akartam fogni a kezét aztán odébb lökte,meg akartam ölelni,ellökött magától..



2018. dec. 10. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Éretlen viselkedés, gyerekes hiszti.

Te választottad őt, viseld is érte a következményeket.

Talán beszélj vele, hogy nőjön már fel agyilag és ne viselkedjen így.

2018. dec. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Elsőnek igazavan, más lehetőséged nincs.
2018. dec. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Melyikőtök a lány? :)
2018. dec. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én.
2018. dec. 10. 10:24
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Én kétlem, hogy sokáig együtt tudnék maradni egy ilyen hisztis, éretlen érzelmi analfabétával. A hisztinél szinte nincs rosszabb akaratérvényesítési módszer a szememben, semmi értelme és nincs is rá elfogalható indok. Komolyan elbeszélgetnék vele, hogy ez a viselkedés nem vezet semmire, illetve elmagyaráznám neki, hogy nálam egyáltalán nem lehet semmit sem elérni hisztivel (ami igaz, egész biztosan nem tepernék utána ilyenkor és nem is esedeznék a bocsánatáért). Megpróbálnám rávenni az egyenes kommunikációra, de ha nem változtatna, akkor nagyon hamar kiábrándulnék belőle.
2018. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne tápláláld a hisztijèt. Ha besèrtődik, hagyd rá, ne kezdj el vezekelni, mert azzal csak erősíted a hamis áldozat szerepèt. Ilyenkor az a legrosszabb, ha neki állsz pitizni, mert egyre jobban rászokik erre a viselkedèsre. Akkor bocsánatot, ha esetleg tènyleg sèrtő voltál. Ha rájön a dolog, mond meg neki, hogy szia, majd szólj ha kèpes vagy felnőttek módjára megbeszèlni a problèmát. Aztán lèpj le. Majd jelentkezik, ha még nem, nem is vesztettèl semmit. Aztán majd èrdeklődès hiányában vissza vesz a műsorból, mert látja, hogy felesleges. Ha viszont továbbra se javul a helyzet, akkor döntsd el mit akarsz, megszoksz vagy megszöksz.
2018. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leszoktatnám róla. Kíméletlenül rámutatnék, hogy hogy viselkedik és hogy ennek milyen súlyos következményei vannak, aztán mutatnék neki jó példát, hogy hogyan kell ezt csinálni és hogy ez milyen jó és hatásos. Folyamatosan csinálnám, amíg kell, megadnék neki minden segítséget, amit tudok, hogy megtanuljon rendesen kommunikálni és nőjön fel egy kicsit. Ha sikerül, az tök jó, ha nem, akkor úgysem bírja a kiképzést és szakítunk. De ha valakiből ennyire nem lehet embert faragni, akkor úgyis jobb így.
2018. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Ezzel nem tudsz nagyon sok mindent tenni, mert aki ezt csinálja rendszeresen, az egy éretlen, hisztis személyiség...
2018. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt akartam írni hogy "ne foglalkozz vele, női hiszti".

De aztán kiderült hogy te vagy a nő.

Ez így elég ciki. Konfliktuskezelés, problémamegoldás, vitakultúra nulla. Ráadásul úgy viselkedik mint egy kis iskolás szűzlány. Nekem ez nagyon nőies.

Ha nekem valami nem tetszik az asztalra csapok.

2018. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!