Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellenkező nemű barát bemutatása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenkező nemű barát bemutatása?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt. Már az ismerkedésünk elején beszéltem neki a fiú barátomról, akivel közel 10 éve ismerjük egymást, majd be is mutattam őket egymásnak. A bökkenő ott kezdődik, hogy majd egy év után kiderült, a páromnak is van egy nő barátja. Állítása szerint régről ismeri stb...

Ez idáig nem találkoztam ezzel a baráttal vagyis kértem már, hogy mutasson be neki, mert számomra ez így olyan mintha titkolna valamit. A válasz vagy hallgatás volt, vagy az, hogy ne kombináljak.

Nálatok ez hogy működik? Bemutatjátok a barátot/barátnőt?


2017. dec. 30. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Nagy barát lehet, ha 2 év alatt nemis találkoztatok vele. :D


Nem lehet, hogy csak amolyan haver féle, de barátnak azért erős lenne nevezni, mert nem is bezsélnek sűrűn?


Én is tudtam a barátom baráatiról, a nőről is.

Be is lett mutatva, én is bemutattam őket. Ez nem olyan nagy "kérés" egy kapcsolatban.

2017. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Állítólag nincs családja ennek a nőnek, mármint se szülei, se testvér, férj és gyerek sincs. Heti szinten találkoznak, átmegy hozzá a párom.
2017. dec. 30. 23:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyeneas dolog ez tőle, az se, hogy csak ilyen hülye válaszokat ad.
2017. dec. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

"Heti szinten találkoznak, átmegy hozzá a párom."

És te két éve nem láttad... Az az érzésem téged nagyon átcsesznek a palánkon.

2017. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

1. vagyok.


Nézd, a kérésed teljesen jogos.

Eleve nem értem, hogy egy 2 éves kapcsolatban, ahol a pasi heti szinten átjár egy csaj barátjához, azt te miért nem ismerted emg a 2 év alatt... Mert ezek szerint téynleg "barátok", de igazából joggal gondol ilyenkor rosszra az ember..


Most mennyiből tartott volna bemutatnia neked azt a csajt? Különösképpen úgy, hogy neked is van pasi haverod, és te be is mutattad neki mégnaz elején... Gondolhatta, hogy nem csinálsz belőle hisztit.


Így viszont, mikor nem mutat be, bizony joggal akad ki a másik fél.


Az én barátom pl mindig féltékeny volt és az is minden ellenkező nemű haveromra, aki volt.

Mondtam neki, hoyg figyelj, én bemutattam neked őket, megimserted, én ennél többet nem tudok tenni, légyszíves kezeld a féltékenyésgedet.

És ők csak random haverok voltak akkor, nem olyanok, akikkel eleve szorosabban tartom a kapcsolatot...


Szóval egyszúval: egy komoly kapcsolatban - számomra- ez gáz és sunyiságra vall, hogy ha valaki titkolózik vagy nem mutatja be, az állítólag RÉGI JÓ barátját...



Ne hagyd magad hülyére venni, gondold bele magad a fordított szituba.. Igazából te is bemutattad neki.

Ez nem hiszti.


Azért basszus, ha te most elkezdenél kettesben találkozni valamelyik (régi, nem régi, tök mindegy) srác haveroddal, az iylenek az elsők akik kiakadnak. De próbáld csak ki, majd meglátod. Aztán mond neki, hogy ne kombinálj. Biztos lenyugszik tőle. ;)


És ti nem is az elején vagytok, hanm 2 éve vagytok együtt. Ha csak nem a távolság miatt - és most uyge nem erről avn szó- ekkorra már azért általában simerik a másik barátait, haverjait, akikkel heti szinten együtt lóg a másik...


Egyébként ha a párod nem érti meg, akkor nem érett egy felnőtt kapcsolatra. De szerintem itt sanszos az is, hogy nem hiába bűzlik a sztori.


Én sem bíznék benne, mert ez nonszensz, hogy hetente jár fel egy csajhoz, akit én nem is ismerek, és nem is akar 2 év után sem bemutatni nekem.. Ha most elolvasod ezt a mondatot kívülről, neked mi jön le?..Nem te vagy hisztis, hanem egy teljesne jogos dolog, amit igazából kérned sem kellett volna.

2017. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos vagy nem, nekem is az a megérzésem, hogy valami nem stimmel. Hogy lehet köztük valami, rákérdeztem már erre, de azt mondja csak barátok, hogy nem nőként néz rá. Ezért nem értem az egészet. Azt is mondtam már neki, ha összejárnak szexelni, megmondhatja, nincs belőle semmi, szétválnak útjaink és ennyi. De nem, váltig állítja, hogy nincs semmi.
2017. dec. 31. 12:34
 7/7 anonim ***** válasza:

#6, de van:

1. illetlenség

2. a párja jogos igényeinek a leszrása.


Ne kombinálj, és ne beszélj arról, hogy van-e köztük valami, csak ragaszkodj hozzá, hogy megismerd a párod régi jó barátját. Tök normális elvárás 2 év után.

2017. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!