Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan fáradt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan fáradt, mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

A barátom - akivel kiskorunk óta ismerjük egymást, de egy éve vagyunk csak együtt - folyamatosan fáradt, ha leteszi a fejét bárhol és bármikor képes elaludni. Szex után is egyből alszik, sosem érzem azt, hogy érzékelné, mellette vagyok, mellette alszom. Felkelnie is nehéz reggel, akkor hozzá sem lehet szólni. Azt mondja, Karácsony óta nem pihente ki magát (!), és bár nem mondta ki, de arra célzott, hogy mindez miattam van, mivel én később járok dolgozni, később is végzek. Nem élünk együtt még, heti 2-3 napot töltök nála. Azon gondolkodtam, mi lenne vele, ha családja lenne? Akkor is mindig fáradt lenne?

Köszi, ha segítetek.


2019. jan. 24. 04:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Egészségügyi gondokból adódóan is lehet fáradt.
2019. jan. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
13 éve vagyok a férjemmel. Ebből egyetlen nap volt, amikor kipihentnek érezte magát. Amióta az eszét tudja, ő fáradt. Ettől függetlenül teszi a dolgát, nem panaszkodik, de folyamatosan fáradt. Szerintem ne vedd magadra, és ne akard "megmenteni". Ha fáradt hát fáradt. A "nem mondta ki de arra célzott" baromságot meg felejtsd el. Ezt csak te látod bele. Kérdezd meg, tehetsz-e érte valamit, hogy jobban érezze magát. Amúgy az ő élete, neki kell menedzselni.
2019. jan. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos én is olyan vagyok, aki hiába alszik 8-10 órát, van hogy 4-5 órás ébren lét után olyan hulla fáradt, hogy már újra aludni tudna. Bár én nem is mozgok túl sokat.
2019. jan. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Kövér mi ?

Én is hiztam 9 kilót és faradekonyabb vagyok.


Nem jó dolog ez.

2019. jan. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Utána kéne járni mitől van. Ez az állapot nem természetes.
2019. jan. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Hormonvizsgalat sem artana. Nekem a pajzsmirigyem okozza.
2019. jan. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet alvási apnoe ( horkolás ). Férjem volt így, ő ugyan nem panaszkodott, de bárhol bármikor vízszintesbe került, el is aludt. Nagyobb városokban van alváscentrum, ott kivizsgálják, egy éjszaka bennfekvés.
2019. jan. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elég nagy hasa van, azt cipelni sem lehet könnyű. Sosem volt ilyen problémám korábban.
2019. jan. 24. 08:55
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk mikor megismerkedtünk én voltam az aki bármikor, bárhol el tudott volna aludni.

Manapság már mindketten jókat szundítunk egy film vagy könyv közepén :)

2019. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Én inkább a gym-be megyek ;-)

2019. jan. 24. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!