Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanál a párodnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanál a párodnak ha egyszer mérgében lebüdösku***vázna?

Figyelt kérdés
Hevesebb szóváltás közben, de provokáció nélkül?
2019. jan. 24. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem jövök össze tahókkal,ahol ez modi..

36N

2019. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Én sem jövök össze ilyen prolikkal. A párom soha, senkinek, semmilyen körülmények között nem mond ilyent.
2019. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Ó, Miss Tökéletesek ismét megérkeztek. 😅😅😅
2019. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Aki ennyire nem tudja kontrollálni a dühét az nem biztos, hogy jó parti. Olyan párom sem volt eddig soha, akivel csak egyszer is lett volna ennyire heves szóváltás. Én nem lennék ilyennel együtt.
2019. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyunk tökéletesek de mi nem jutunk odáihg h a szováltás közben a szitok után oda is baxxon a pasi,ha mégis ilyen történne repülne azonnal,nem várjuk meg mig meg is rugdos mint a sokk miss tökélelent...

36N

2019. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

"Ó, Miss Tökéletesek ismét megérkeztek"


Nem mindenki nőtt fel káromkodó, agresszív, tahó családban.

2019. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Meg igen, mert ugyan nem fordult meg velem elo hogy k.rv.azott volna az akivel vagyok, de forditva sajnos en mondtam hasonlokat a palimra mergemben.......


Nem vette komolyan tudja hogy vannak dolgok amiken pillanatok alatt lemegy nalam a redony o pedig direkt ezeket firtatta

22n

2019. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Van rengeteg rossz tulajdonsagom, amit a fejemhez vaghatna, de a megbizhatosagomra eleg buszke vagyok-igy a bdskrvt nem ertenem, verig sertene.

Valoszinuleg akkora balhet rendeznek, hogy beleremegne a Fold, de utana, ha bocsanatot kert, megbocsatanek.

(egyszer, ha ujra elofordulna nem)

2019. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen, megbocsátanék. Az ember sok mindent mond felindulásból dühében amit később megbán. Főleg aki szalmaláng-természetű.
2019. jan. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ki van csukva. Nem szoktam úgy viselkedni, olyat mondani, amivel rászolgáltam volna, szóval azonnal lapát.
2019. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!