Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, hogy titeket is erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, hogy titeket is erről faggat a pasitok?

Figyelt kérdés

nem akarunk gyereket, védekezünk.


gumival.


főleg a párom fél attól, hogy mégis becsúszik a gyerek, annak ellenére, hogy eddig még soha nem szakadt el az óvszer, de mindig azt mondja, az sem 100%-os.


ezért minden hónapban tűkön ül, hogy megjött-e nekem rendesen, mindig kérdezi, hogy menstruálok-e.

persze nem tabu, válaszolok rá, vhol mégis frusztráló, hogy jobban számon tarja a piros napokat, mint én, és ennyire be van tojva, mi van,ha teherbe esek.


hasonló tapasztalat?



2019. jan. 25. 20:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Hát most vagy nagyon fiatalok vagytok vagy nagyon fél a párod az elköteleződéstől. De amúgy ez tényleg nagyon idegesítő viselkedés lehet...
2019. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
Engem is bosszantana.. már csak azért is, hogy miért fogja fel ekkora tragédiának..
2019. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%

Mert nem mindeki akar gyereket és pl nekem nagy tragédia lenne ha terhes lennék. Az én párom is kérdezgette de engem nem zavart soha

N24

2019. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%

Esetleg vesd fel neki azt a lehetőséget, hogy: a jó isten látja a lelkedet, te bizony nagyon nem szeretnéd, ha idegrendszeri károsodást szenvedne, vagy gyomorfekélye alakulna ki az állandó stressztől, amit a védekezés miatti izgalmak váltanak ki nála! Úgy gondolod ez a mániákus félelem azért van, mert még nem áll készen arra, hogy szexuális életet éljen! Persze semmi baj, mert ezután te is elfogod felejteni a szex szó létezését is, és minden probléma meg fog szűnni. :D

Sokat mentek majd kirándulni, kártyáztok majd, meg szó párbajoztok, vagy egye fene, néha ha sok időtök lesz, játszhattok egy kis Gazdálkodjunk okosan!-t is...:))))))))


Ne felejts el meggyőző fejet vágni közben! :)


Komolyra fordítva a szót, vagy leállítja magát, vagy ezentúl csak és kizárólag a kis kezével lesz intim kapcsolata! ;)

2019. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egyszer már volt rossz tapasztalata. Úgy értem, hogy teherbe ejtett valakit. Vagy valaki terhes akart tőle lenni a beleegyezése nélkül.

Kérdezz rá, miért aggódik ennyire, ő jobban tudja, mint mi!

2019. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
Én azt mondom,hogy ne feküdjön le senki olyannal,akivel nem tudná elképzelni semmilyen szinten,hogx gyereke legyen.Ha pedig ennyire gyerek ellen van,akkor ne sz...exeljen.Szàmomra ez elég taszító viselkedés.
2019. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként szoktam ezt túl izgulni, csak ugye azt nem látja a párom. Ha csak egy napot késik, már csinálok 2 tesztet. Én se akarok egyelőre gyereket.


Szerintem hagyd rá, mondd hogy írja be menzesz appba telefonon és ha nem jön meg, csak akkor kérdezzen rá. Addig felesleges.

2019. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%
Pszichonak tűnik egy kicsit...
2019. jan. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

Az utolsóval értek egyet. Ez engem valahol zavarna, ne haragudj kérdező h ezt mondom, de te mit gondolsz, ha becsúszna egy gyerek elvetetné veled vagy otthagyna vele egyedül? Mert szerintem nagyon így néz ki a helyzet.


Hány évesek vagytok? Mondjuk ha 17 18 akkor megértem, de gondolkodj el azon mennyire gondolja veled komolyan.


Az én barátom ezt nem csinálja, viszont volt alkalom hogy megszakításos módszerrel "védekeztünk" és azt hazudta hogy elment bennem. Én erre kiakadtam, megkérdeztem hogy akkor összeházasodunk és felneveljük ugye a picit, erre odavágta hidegen hogy nem marad velem, néha meglátogat minket de ennyi. Én erre sírva fakadtam. Odajött megölelt és azt mondta hogy ne féljek, csak tesztelt hogy komolyan gondolom e vele vagy csak szexre kell ő nekem... Szóval neki sincs ki mind a 4...

2019. jan. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

én a 30-as éveimben, ő 40 múlt.


és egyikünk sem akar gyereket.


nem ejtett korábban senkit teherbe, nem volt abortusz, se eltitkolt gyerek az előéletébe, pont azért, mert erre mindig is figyelt.


ez vhol felelősségteljes viselkedés, csak mókás, h. jobban figyeli ezt, mint én.


én úgy vok vele, amíg nem szakad el a gumi, addig nagy gond nincs.


ha elszakad, akkor meg esemény utáni tabi, és kész.

2019. jan. 26. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!