Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, hogy titeket is erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, hogy titeket is erről faggat a pasitok?

Figyelt kérdés

nem akarunk gyereket, védekezünk.


gumival.


főleg a párom fél attól, hogy mégis becsúszik a gyerek, annak ellenére, hogy eddig még soha nem szakadt el az óvszer, de mindig azt mondja, az sem 100%-os.


ezért minden hónapban tűkön ül, hogy megjött-e nekem rendesen, mindig kérdezi, hogy menstruálok-e.

persze nem tabu, válaszolok rá, vhol mégis frusztráló, hogy jobban számon tarja a piros napokat, mint én, és ennyire be van tojva, mi van,ha teherbe esek.


hasonló tapasztalat?



2019. jan. 25. 20:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Azt írod frusztráló számodra a viselkedése, utána azt, hogy vicces. Szerintem kerülj tisztába az erzeseiddel. Ha úgy gondolod, rendben van ez a viselkedés, ne kérdezd meg mások véleményét, ez a ti dolgotok.

Egyébként azért zavar a dolog, mert lelked mélyén tudod, hogy a párod "felelős" viselkedése csak eddig terjed. Mihelyt egyszer pozitívat tesztelsz, fejvesztve fog menekülni.

2019. jan. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
idióta, én sem akarok gyereket, ne akard megmondani, miről mit gondoljak, és főleg ne ítélkezz.
2019. jan. 28. 17:33
 23/26 anonim ***** válasza:
56%
Nem ítélkeztem. Úgy éltek, ahogy tetszik. Agresszíven és idegesen reagálsz a neked nem tetsző válaszokra, gondolom azért, mert úgy tűnik, a kommentelők nincsenek elájulva a párodtól, aki téged is frusztrál a rettegésével.
2019. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
frusztrálni csak te frusztrálsz, sajnálom a párodat, akinek egy ilyen tökkelütöttet el kell viselnie.
2019. jan. 29. 02:12
 25/26 anonim ***** válasza:
Idióta és tökkelütött is vagyok. Igazán kedves tőled! :) Legyen szép napod!
2019. jan. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Hmmmm. Nekem ez nagyon furcsa viselkedés. Nem is tudom hogy reagálnék ha a párom ilyen lenne. Az biztos hogy idegesítene, meg azon is elgondolkodnék hogy miért retteg ennyire attól hogy véletlenül gyerekünk legyen és hogy reagálna ha ez megtörténne. De egyébként nekem úgy tűnik hogy igazából egy hullámhosszon vagytok gyerektémában, hát fogadd el hogy ilyen és nyugtasd meg minden hónapban.

Azt tudom még elképzelni hogy esetleg a szeretője vagy és azért retteg ilyen betegesen nehogy az asszony mellett felcsináljon.

2019. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!