Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm 10 éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páter123 kérdése:

A barátnőm 10 éves kapcsolat után szakítani akar mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk nagyon jó volt eddig nagyon egy hullámhosszon vagyunk voltunk. A barátnőm 29 éves én 35 éves vagyok.A gondok azóta kezdődtek mióta megismerkedett egy 19 éves sráccal a munkahelyén. A srác folyamatosan csapja a szelet neki.Üzenetek stb rejtegeti a telefonját.Kétszer becsapott amire nem volt példa a 10 év alatt. Ö azt mondja szeret hiányzom neki de elbizonytalanodott . Most ott tartunk hogy gondolkodási időt kért de találkozunk és beszélünk rendszeresen. Kezd elfogyni a türelmem mit tegyek most?Nem szeretném a tíz évünket kidobni és szeretem is nagyon. Lépnék a következő szintre is de ő nem tudja mi legyen.

2019. jan. 26. 20:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most nem értem. El is költözött a lakásból?

Találkoztok meg beszéltek rendszeresen meg hiányzol neki? Tehát nem is éltek együt?? A következő szint az együttélés így 10 év után aztán a követkető 10 év után el is veszed? :D

2019. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nagyon közel lakunk. Elveszem.
2019. jan. 26. 22:50
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
10 év alatt nem vetted el, nem beszéltétek meg a jövőt, és NEKED kezd elfogyni a türelmed?... WTF?!
2019. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 The pale emperor ***** válasza:
100%
Szerintem is ez elképesztő, hogy ez a nő egyaltalán eddig képes volt várni. Most elvennéd. Egy percig nem éltetek együtt. Gondolom ez is akkor jutott eszedbe amikor kezdett elszaródni a kapcsolat. Grat
2019. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen, és 10 év alatt tényleg még csak össze sem költöztetek?


És pont most lépnél vele a következő szintre, mikor szüneteltek/szetmentek és más is a képbe lépett? Biztos nem lesz hülye, osszerakja a miértet.. legalább bonyolult nem lesz a szakítás, mert elköltözni sem kell senkinek.

2019. jan. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezt sajnos elcsesztétek. 10 év, és nem is éltek együtt???? Agyam elszáll! Most hiába kapkodsu, hogy elveszed, stb, nyilvánvaló, hogy csak azért tennéd, mert megijedtél.

Miért nem haladtatok előre eddig?

2019. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván kihűlt a dolog, ha tíz év alatt még összecuccolni se voltatok képesek ennyi idősen, akkor az nem kapcsolat, mire várjon még? Ha családot szeretne,és nem 38-40 évesen szülni, most van az utolsó esélye váltani kb, és te semmi jelét nem adtad hogy ezt észlelnéd.

Az egyetlen amit nem értek hogy miért vagy pont most türelmetlen, ha tíz évig így ráért a dolog?

2019. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!