Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan ijedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan ijedtem meg kicsit ettől a lánytól?

Figyelt kérdés
Ismerkedek pár hete egy 28 éves lánnyal. Már régóta szimpatikus,szinte már szerelmes vagyok bele. Csakhogy egy mélyebb beszélgetés és kis nyomozás után kiderültek róla elég kiábrándító dolgok. Amit megtudtam mástól,hogy tizenéves korában kb minden hétvégén más dugta meg de egyikkel se volt komoly kapcsolata. Ezt sajnos többen megerősítették. Amit tőle tudtam meg szinte ugyanezek: Volt hogy 3-an dugták párhuzamosan, volt egy 4éves kapcsolata de közbe volt 2-szer szeretője hónapokig. Namármost ezeket ránézésre nem gondoltam volna róla.(nem az a plázacica öltözködés,hanem teljesen egyszerű).Bizonytalan vagyok vele kapcsolatba és szerelmes vagyok bele,csak nemtudom,hogy ezek után meg tudnék e bízni benne,meg lehet hülyén hangzik de dühöt,csalódottságot is érzek irányába. Lehet most kéne abbahgyni az egészet?
2019. jan. 27. 08:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%

Hát ezért nem érdekelnek már a férfiak, mert bármilyen rendes lány lehetek, akkor is az olyan lányokba lesznek fülig szerelmesek a férfiak, mint aki a kérdésben szerepel...


Kérdező, neked kell tudni, hogy mit akarsz.

2019. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%

Nézd, azok régen voltak. Múltbeli tettek, fiatal volt, élvezte az életet. Szerintem butaság lenne emiatt megszakítani a kapcsolatot. Valószínűleg "benőtt" a feje azóta, rendes párkapcsolatot akar. Az meg, hogy megcsal e, rajtad is múlik. Az ember azért csalja meg a másikat, mert valami hiányzik, csak sajnos nem tud kommunikálni.

Én egyébként elítélem teljesen a megcsalást.

2019. jan. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

2#

Az hogy megcsalja-e a párját nem múlik a másik felen. Az hogy valaki megcsal-e a saját döntése. Mindössze elhatározás kérdése. Egy érett jó gondolkodású ember szakít, ha neki valami nem jó, ha nem tudják megbedzélni. Nem pedig a megcsalás lehetőségét keresi. Ez mind csak jellem kérdése nem másé!

2019. jan. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
Kinek nem volt futó kapcsolata fiatal korában.Ha egy pasi minél több csajt le.ur az a király de egy lány az ri.anc.Ez a múlt..ne legyél ilyen alszent
2019. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
22%

2-es a hős Fehér Lovag, aki megvédi az ország legnagyobb ribizlijét is, hátha p...cihoz juthat XD


"Valószínűleg "benőtt" a feje azóta, rendes párkapcsolatot akar. Az meg, hogy megcsal e, rajtad is múlik."


Az emberek jelleme NEM változik meg varázsütésre csak mert elmúltak mondjuk 30 évesek. NINCS olyan h "jaj, eddig naponta hárman dugták meg az összes lyukamat de most már kiéltem magam és eggyetlen pasi kell nekem és monogám leszek". Az ilyen nőknek mindig kell a megerősítés hogy ők olyan jónők hogy minden nap más pasit kaphatnak meg.


Ha összejössz vele akkor csak számolhatod a napokat hogy mikor érzi megint szükségét hogy egy jó kis gang-banggel bizonyítsa magának hogy ő még mindíg milyen "jó" nő...

2019. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem tök mindegy,szerelmes vagy.Majd pont hallgatni fogsz itt bárkire is.Az ember alaptermészete nem változik,de azért mert régen 6 férfivel dugott egyszerre az nem jelenti,hogy nem találkozhat olyannal,aki mellett nincs szüksége másra.Nem tudom mennyire ástál bele a mùltjába,de lehet azokkal a férfiakkal épp nem volt olyan komoly a kapcsolata.Bár nem is kéne kéne kutakodni a másik után és akkor nem találsz ilyen dolgokat róla.És most a csaj is indulhatna nálad tiszta lappal.De mindegy,mert azt írod kiábrándító,majd hogy még így is szerelmes vagy,úgyhogy....És még sápítoztok,hogy nem találtok normális csajt.De igen,csak nektek ez kell.Sok szerencsét!
2019. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
22%

"Bár nem is kéne kéne kutakodni a másik után és akkor nem találsz ilyen dolgokat róla."

Csak mert te annyira kiéhezett és kanos vagy hogy bárkivel összejönnél, másnak még fontos lehet hogy kivel adja össze magát.

2019. jan. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
Nő vagyok,nem lehetek kanos.Igen,nem szoktam kutakodni,szeretek magamtól megismerni valakit,nem mende-mondák,fb képek és egyéb dokgok alapján ítélkezni.De Te speciel azt csinálsz,ami tetszik.(6)
2019. jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Pont,hogy normális csaj kellene nem olyan akit mindenki megdugott(legyen már tartás egy nőben,ne adja már olyan könnyen oda magát). Nem fogom ezt folytatni vele,hiába érzek szerelmet iránta a racionális gondolkodásom ennek ellentmond.
2019. jan. 27. 09:49
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

10+ év telt el. Szerintem kicsit túlspilázod.

De persze, nyilván ha kiábrándultál belőle, nincs értelme folytatni.

2019. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!