Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan ijedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan ijedtem meg kicsit ettől a lánytól?

Figyelt kérdés
Ismerkedek pár hete egy 28 éves lánnyal. Már régóta szimpatikus,szinte már szerelmes vagyok bele. Csakhogy egy mélyebb beszélgetés és kis nyomozás után kiderültek róla elég kiábrándító dolgok. Amit megtudtam mástól,hogy tizenéves korában kb minden hétvégén más dugta meg de egyikkel se volt komoly kapcsolata. Ezt sajnos többen megerősítették. Amit tőle tudtam meg szinte ugyanezek: Volt hogy 3-an dugták párhuzamosan, volt egy 4éves kapcsolata de közbe volt 2-szer szeretője hónapokig. Namármost ezeket ránézésre nem gondoltam volna róla.(nem az a plázacica öltözködés,hanem teljesen egyszerű).Bizonytalan vagyok vele kapcsolatba és szerelmes vagyok bele,csak nemtudom,hogy ezek után meg tudnék e bízni benne,meg lehet hülyén hangzik de dühöt,csalódottságot is érzek irányába. Lehet most kéne abbahgyni az egészet?
2019. jan. 27. 08:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%
Azóta rengeteg idő eltelt. Ha tizenéves korából szereztél információkat, akkor mondjuk 25 éves koráról már nem tudsz? Másrészt ez a te oldaladról látszik, nem működne, hisz eleve nem bízol meg benne.
2019. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
22%
Kur..ból lesz a legjobb feleség! :D
2019. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%

Mintha csak rólam írtál volna. :)

Sose értettem, hogy az embereknek miért ilyen fontos, hogy valaki gyerekfejjel miket csinált. Ebben a szakaszban próbálgatja az ember a saját határait, senki sem születik kész, szilárd jellemtelen és személyiséggel. Ha ebből vonsz le következtetéseket, az a te dolgod, de ha a férjem is ilyen lett volna, most szegényebb lenne egy gyönyörű, boldog családdal.

2019. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
59%
*jellemmel
2019. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Tizenévesen össze vissza dugott mindenkivel,huszonévesen meg a folyamatosan volt komoly kapcsolata,azmellett szinte mindig volt szeretője.
2019. jan. 27. 10:51
 16/26 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló! 2-es vagyok és nő :D
2019. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
50%
nekem se kéne olyan feleség aki több fas.t fogott mint kilincset...
2019. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%

Rólam is terjesztettek ilyen pletykákat anno, hogy mindenkivel lefeküdtem, aztán a valóság meg az volt, hogy érettsègi után veszítettem el a szüzességem. Volt néhány idióta srác, akiket visszautasítottam, és azok próbáltak ilyen módon ellehetetleníteni egy normális kapcsolattól.


Egyébként ez nálatok, férfiaknál bevett szokás, hogy minden utcasarkinak elmondjátok a kiszemelt lányt, miután az lekoptatott. Mert ugyebár, ha a tiétek nem lehet, akkor a másé se legyen. Undorító.


Persze azóta sikerült rendes kapcsolatot kialakítani egy olyan fiúval, aki nem hisz minden frusztrál, kielègítetlen, elutasított nyomingernek.


Ezért azt javaslom, hogy ne higyj a pletykáknak. Nem a jóakaróid terjesztik, hanem olyanok, akik nagy valószínűséggel a te csajodra fáj a foguk.

2019. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

*frusztrált

*akiknek

2019. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
68%
Azt még hozzátenném, hogy ti férfiak legalább annyira alattomosan, kétszínűen viselkedve versengtek egymással, amikor nőről van szó, mint amikor a nők összevesznek egy pasin.
2019. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!