Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt hogyan éreznètek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogyan éreznètek, rosszul gondolom?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel emiatt van némi súrlódás köztünk. Ő támogat engem, de én kétségek közt élem a napjaim.


Családi vállalkozásainkban dolgozom. Viszont csak napi bejelentéssel. De hó vegen nem kapok fizetést. Cserébe úgymond kapok sokmindent a mindennapi élethez, sok szülői segítséget ha szükséges. Barátnőmmel is össze költöztünk fél eve es ebben is sokat segítettek.


Viszont ide oda rángatnak mikor hova menjek.. éjjel -is dolgozom De hiaba kapok sokmindent viszonzásképp, mégsem erzem azt h a munkám ki lenne fizetve.

Tesom is a vállalkozásokban dolgozik. Ő is megkapja a segítséget a szüleimtől de ő havi fizut kap. Nem vagyok ra féltékeny nem erről van szó. Nem akarok hálátlan lenni szüleimmel szemben mert sokan örülnének ilyen szülői háttérnek.


2018. dec. 19. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez így nem tiszta. Fizetés kell, és behatárolt munkaidő.
2018. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem örülnék ha kihasználnának és éjjel mondjuk kirángatnak a párom mellöl. Jól be vagy hülyítve és kb nulla a hasznod de van nekik egy balekjuk aki rángatható ingyen morzsáért alamizsnáért. Barátnőd is le fog lépni ha nem szabsz határt..
2018. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez kihasználásnak hangzik. Család ide vagy oda, állj a sarkadra és mondd meg, hogy ezentúl fizetésére vagy hajlandó nekik dolgozni normális körülmények között.
2018. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fölösleges odaállni, nekik ő mindig egy kihasználható valaki lesz, akit egyszer láttak pelenkában, és ennyi. Ha eddig nem fizettek neki, mert nem tisztelték ennyire, ezután miért tennék.


Kezdj el munkát keresni.

2018. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A csalad mottója az h együtt dolgozunk es teszünk a kozos kasszába es közösen is veszünk ki belole illetve h közösen kell megoldani mindent
2018. dec. 19. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor te miért nem kapsz fizetést mint a tesód,az a baj h te vagy a balek aki majd 10 év mulva is ingyen kb szarér hugyért fog ugrálni nekik és még el is hiszed h ez jo neked,közben a barátnő v feleség már messze fog járni..
2018. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le velük komolyan beszélgetni úgy senkit nem fogsz megbántani ha elmondod a vágyaidat.
2018. dec. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!