Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gondolom? infó lent

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A napokban mondta a párom, hogy az egyik barátja szakított a barátnőjével. A szakítás napján meg is csalta.

Ő viszont nagyon helyeselte, hogy így viselkedett.

*Előzmény részünkről: volt anno h pár napig szüneten voltunk.

Rákérdeztem, tőle egyből, hogy te is ezt csináltad mikor szakítottunk? Furán egy ideig hallgatott, majd azt mondta nem. Meg egyéb hülye szöveggel "kimagyarázta" magát.

Szerintetek?



2019. jan. 28. 08:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es

Sajnos nem tudom elviselni azt a tudatot, hogy az a kevés időszak alatt más volt meg neki.

2019. jan. 28. 11:19
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

Ezt a részét értem, valószínű én se tudnám. De attól ez még ugyanúgy nem megcsalás.


Szerintem ülj le vele beszélni erről. Komolyan mondom!

2019. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom mióta vagytok együtt meg alapból milyen a kapcsolat köztetek. Tedd fel magadnak a kérdést! Bízom benne? Hiszek neki? - egyből tudni fogod.. Kár a múlton aggódni. Most ott van melletted, élj a jelenbe és tekints előre.
2019. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13-as Az a baj, hogy a bizalmamat elvette, még pedig azzal, hogy rá ahogy összejöttünk fél hónapra, megláttam véletlenül, ahogy írt neki egy lány. Követeltem, hogy elolvashassam, mert hazudott, hogy az unokatestvére írt neki. Természetesen szépen flörtölt vele. Talit is akart de a lány nem ment bele...

Mellette nagyon sok nővel is flörtölt instagrammon.

Össze vagyok zavarodva.. :/

2019. jan. 28. 11:35
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
Jaaaaj ha már ilyenek volt hogy találkozni is akar a csajokkal akkor nem értem mi a fenének vagy vele? Akkor csal meg az ilyen féreg amikor tud.
2019. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Akkor tisztázzuk, az a baj, hogy már alapból nem adott okot arra, hogy bízz benne. Flörtölt más nőkkel? Találkozni akart velük?? Ez már elég ok a szakításra.

Én is volt, hogy féltékeny voltam, de a párom simán odaadta a telefonját, laptopjába is belenézhettem, nem titkolózott és nem sumákolt.

2019. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16-os Ez így van. Bíztam, de ha nem bukott le sztem ugyan úgy csinálta volna.

Igen, és napról napra érzem, hogy eljön az a nap.

Ő meg állandóan viszi magával, még ha gyorsan mosdóba megy, hogy könnyítsen magán

2019. jan. 28. 12:21
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez most komoly???

Megcsalt, nem is egyszer. Kérdés?

2019. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy volt-e mással az egynapos szünetben.

De ha wc-re magával hurcolja a telóját, akkor ott szerintem komoly a baj.

Gondolom azért vagy vele, mert annyira jól meg tud dugni.

2019. jan. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A WC-s még annyira nem is baj szerintem. Az én párom is viszi magával. A nagy baj a sumákolás, meg a titkolózás.

Gondolom kérdező, ha odaülsz mellé amikor nyomkodja a telóját, úgy fordítja, hogy alig lásd. Ha megkérdezed mit olvasgat, kitérő választ ad. Sose látod, hogy a laptopján is mit nézeget stb.


Azért tudni kell mi a különbség aközött, amikor nem titkolózik, és aközött amikor igen. Nem ülök a párom nyakán és nem nézem állandóan, hogy mit böngészik, de ha megkérdezem mit néz, megmutatja, ha odaülök mellé, nézhetem mit olvasgat, miket néz, kivel beszél, a laptopját is használhatom, és oda állandóan be van lépve facebookra, meg az emailjeibe is.

2019. jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!