Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex nélkül működhet jól egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nélkül működhet jól egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Történetünk a következő: párommal terhességem előtt jól működtek a dolgok, nagyon jókat szexeltünk, el sem tudtam képzelni hogy nekünk valaha lesz ilyen problémánk. Aztán teherbe estem, egyre nagyonb lett a hasam elkezdtem hízni ezzel együtt ritkultak az együttlétek, arra hivatkozva nehogy baj legyen a babával. Megkèrdeztem az orvosomat élhetünk e nemi életet, ő azt mondta a 35. Hétig semmi akadálya. A terhességem elején 4-5x ha szexeltünk. Aztán a 4.-5. Hónaptól egyáltalán nem. Megszültem a babánkat. Alig ment le a sulyombol valami. (55 kiloval lettem terhes) és most szülès után 2 hónappal vagyok 70 kilo. A combom, mellem tele lett striával, és a szoptatástól megis ereszkedett a mellem. Zavar a külsőm, semmi önbizalmam én emiatt nem is kezdeményezek, de az a baj hogy ő sem és semmi jelét nem mutatja hogy kívánna akár egy kicsit is. Én pedig majdnem minden nap megdicsérem. Már semmi önbizalmam nincs. 11 hónap alatt 4x -5x szexeltünk és még csak nem is próbálkozik. Mondja néha hogy este lesz... aztán az a vége hogy elalszik a kicsi mi meg csak fekszünk egymás mellett és nézünk valami filmet. Persze az éjszakázások miatt fáradtabb vagyok, de a babóhoz én kelek fel esténként és még így is lenne hozzá energiám. Nagyon félek hogy ráfog menni a kapcsolatunk. Én is alig birom már, elsem tudom képzeni ő hogy éli ezt meg. Nem hinném hogy megcsal mert az ideje nem engedi és nem vettem észre semmi jelet ami erre utalna, îgy megbízok benne. Mindig mindent megtudunk beszélni, de ezt a témàt valahogy kerüljük. Jelenleg a baba tartja bennem a lelket hogy miatta változott meg a testem és érte vagyok. Ő ad most boldogságot nekem.

2019. jan. 29. 05:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Ha elvagytok szex nélkül akkor működhet.Ha nem akkor valahogy visszább kell fogynod ha ezt látod a problémának.Eleinte közeledj valami alternatív módszerrel csak hogy visszatérjen az intimitás (kézimunka,cumi).Idővel tendbejön minden.
2019. jan. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak sajnos úgy igazán a fogyást nem tudom elkezdni amíg szoptatok. Köszönöm hozy elolvastad és válaszoltál.
2019. jan. 29. 05:32
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne tudnád? Cukrot, fehér lisztet iktasd ki, tolj be napi legalább 2 liter vizet, délelőtt-délután 1-1 óra (tempós) séta. Ha bírod szusszal, futhatsz is. Sportbabakocsival tökéletesen megoldható. Szexet meg te kezdeményezhetsz. Vedd a kezedbe az irányítást.
2019. jan. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mennyi idős a baba? Egyebként exférjem is így volt a szülés után. Nem igazán akart szexet. Aztán a kezembe vettem az irányítást :) Testápoló elő"kend be a hátam kérlek,aztán megfordultam,hogy a mellem is" Kedvet kapott hozzá :) És én sem 50 kiló voltam. Mertek róla beszélni,hogy miért nem kívánja a szexet? Férfiak néha úgy vannak vele,hogy amikor a baba is már ott van,akkor nem merik mondani,jelezni,hogy szexre vágynak.Azt hiszik,hogy anya fáradt és úgysem lesz semmi. Ha egymás mellett fekszetek,kezdj el matatni :D Simogasd gatyón keresztül,nem hinném,hogy ellöki majd a kezed :)
2019. jan. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Tudom nem könnyű, de ameddig nem tudsz tenni ellene így fogadd el magad. Nem a plusz 15kg miatt, hanem azért, hogy így is szexinek és kivánatosnak érzed magad. Nehéz dolog, de ha a párod látja, hogy majd kicsattansz: sugárzik belőled az energia, a boldogság, a magabiztosság és nem csak a mamit látja benned, hanem azt a lehengerlő nőt, akivel összejött hidd el, hogy meg fog kívánni.

Ha tényleg annyira hihetetlenül zavar az "új" külsőd, akkor próbáljatok szemek nélkül szerelmeskedni. Ezt lehet a kalsszikus sötétben, vagy akár egy szemtakaróval is kivitelezni. Így nem a látványon kell rágódni egyikőtöknek sem, hanem csak átadjátok magatokat az érzésnek.

Kitartást!

2019. jan. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj, tudom milyen rossz az, mikor nem érzed jól magad a testedben. És nem csak a szexuális életedre lesz ez hatással hanem minden másra is. Ebben a pillanatban is el tudod kezdeni a fogyást. A babának nem fog ártani ha több teljes kiörlésű dolgot eszel, hogy szinten tartsd a vércukrod, ha több gyümölcsöt, zöldséget eszel és elkezdesz sportolni. Ha van energiád szexre akkor fordísd azt most másfél óra ízületkímélő edzésre hogy véletlen se legyen baj a térdeddel mondjuk. Mint írtam, ez nem apasztja el a tejed vagy bármi. Viszont azt tapasztalatból mondom, hogy az anya önképe nagyon nagy hatással van a gyerek személyiségfejlődésére. Nem vagyok sem anya sem pszihológus de a magam példájából kiindulva ezt látom. Számolj kalóriát, hogy egy egészséges deficitben tudj enni és minden jó lesz. Hidd el, a sport miatt még fogyás előtt nő majd az önbizalmad.
2019. jan. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Működhet. Nálunk is hasonló volt a helyzet, de az első gyerek születése előtt majd fél évig nem volt szex, majd a születése után fél évvel volt 1-2, akkor újra teherbe esett és megint kimaradt vagy 1 év. Szóval 2 év alatt kb 3 feküdtünk le egymással. Hozzá lehet szokni, főleg gyerkőcök mellett olyan fáradt az ember az kialvatlanságtól, hogy szinte nem is kívánja.

Próbálj egy kicsit foglalkozni magaddal, kérj segítséget ha lehetséges és menjél el fodrászhoz, edzőterembe. EZ a te érdeked is, ne várjál a párodra, hogy megfogja a kezed. Van néhány olyan edzőterem ahol szakértő emberek vigyáznak a babákra miközben az anyuka sportol, ki kéne próbálni.

2019. jan. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

70 kg az semmi, úgy értem egyáltalán nem sok sztem, pláne szülés után.

én 78 voltam, és nincs gyerekem.

most 1 hónap alatt fogytam több mint 10 kg-t, a stressz és betegség miatt.


inkább örülj, h. egészséges vagy és élvezd az anyaságot.


az a férjed hibája, ha ilyenkor lelkileg nem támogat és nem érezteti, h. így is szeret és kíván.

2019. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mindkettőtök hibás.

Le kell ülni megbeszélni.

Te igen is lefogyhatsz.

Szerezd vissza az önbizalmad.

Ne csak feküdj mellette, kezdeményezz. Vagányan, szexin.


Én nem törődnék ebbe bele.

2019. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezt a témát ne kerülgessétek ha minden egyebet meg tudtok beszélni.


Bizonyos kor felett (pl. 50 év) már működhet szex nélkül egy kapcsolat, de alatta már kevésbé hiszek benne, hosszabb távon meg főleg nem.


Maga a súlyod, az alkatod változása még nem ok arra,hogy kerülje a párod az együttléteket.


Biztos vagyok benne,hogy amennyiben beszéltek róla megtaláljátok a választ és a megoldást.


Igy örökké kétségek fogsz élni, türelmetlen, bizalmatlan leszel,és ha nem beszéltek erről most,egy idő után már nem is tudtok.


Az is lehet,hogy a párodat valóban zavarja az,hogy megváltoztál külsőleg, de akkor ezt mondja el, kedvesen, kevésbé bántóan is megteheti ezt.Ha mégsem ez áll a háttérben, csak pl. látja,hogy a baba gondozása fáraszt, és azt akarja,hogy inkább pihenj, akkor ezen könnyen tudtok változtatni.


Kommunikáció nélkül nem megy, kommunikációval minden megoldható, én hiszek ebben.

2019. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!