Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy szándékosan visszahúz a társatok?

Figyelt kérdés
A barátomat zavarja,hogy tanulok és vannak még céljaim( mindig ilyen voltam)Az ő karrierjét kezdetektől támogattam és rengeteg szakmai lehetőségről lemondtam miatta (Pl nem költöztem másik városba ,stb). A jövőnket úgy képzeli,hogy kettőnk közül nekem kell majd 'családbarát ' munkahelyre váltanom és minden gyerekkel kapcsolatos feladatot vállalnom... Még azt is mondta,hogy az ő munkája fontosabb mint az enyém ( ugyanannyit keresünk ...) Félek,hogy túl sok dolgot kell feladnom miatta és a végén csalódás ér :vagy azért ,mert pár év múlva lelép egy másik nővel vagy azért,mert megpróbálok másvalaki lenni.Zavar,hogy én mindenben támogatom ,de ő engem nem.

2019. jan. 29. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Szándékosságot nem, de oda nem figyelést igen.

Vizsgaidőszakra vendégeket hívott, influenzásan fetrengtem akkor is, mikor nagybeteg volt a háziállatunk elment mulatni stb.

2019. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Szándékosan nem. Szerintem ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van. Lesz egy pont, amikor nálad betelik a pohár és már nem tudsz többet feláldozni miatta. Neki pedig te soha nem leszel az ideális, álomfeleség, aki feláldozza a karrierjét érte, süt-főz, mos, takarít rá, amíg ő a családfenntartó.


Ismerős házaspár pont ezért válik több, mint 10 év és egy gyerek után.

2019. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen esetekben 2 opció áll fenn: nem szereted a párod, vagy nárcisztikus-jellegű és csak magára gondol. Ilyen kapcsolatokból minél előbb ki kell lépni, pont azért, mert visszahúz, rombol, nem pedig épít. Volt egy olyan pasim, aki nem képes elvégezni már 5 éve az egyetemet, én meg hamarosan diplomázok és nagy terveim vannak, amikre mit mondott? Milyen anyagias és pénzéhes vagyok, hogy nem akarok majd havi 150-200 ezerből élni. Na szóval az ilyeneket dobni kell, mert lehúz a szintjére vagy az alá és csak te jársz rosszul :D
2019. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Bocsánat, az első mondat helyesen nem szeret* a párod.
2019. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Rockarc ***** válasza:
65%

Joideje volt bennem egy ilyen erzes, de szemet hunytam felette. Elvaltunk. Persze ma mar maskepp latom, korabban kellett volna.


42F

2019. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Volt ilyen,sajnos.

Miért adok ennyit magamra,miért költök magamra annyit,miért eddzek annyit,miért költök ételre sokat,miért nem veszek most kocsit illene már.


4 hónap megköszöntem a részvételt és kivágtam a kisasszonyt.


Kérdező ha a párod nem támogat téged céljaidban én szólnék neki egyszer utána szakítanék vele, menjen és keressen magának egy céltalan nőt akkor.

Ez a legnagyobb gusztustalanság ha elveszed a céljait másnak,nekem is exem próbálta elvenni nem,kinyílt a csipája és mellette hülye is volt.

Ne engedd ezt,ne add fel senkiért.

Olyan párt keress aki szinte a te 100%-os megfelelőd.

2019. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

#6

Nincsen 100%-os, ezt szerintem már te is tudod.

2019. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Jó ott a szinte, de én örülnék egy 50%-osnak is.

Pl a szexhiány nem tudom mennyit ér százalékban kifejezve de gyanítom, hogy van ahol 80%-ot :D

2019. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Mintha én írtam volna ki a kèrdèst..szóval ja...most is néha így érzek.De az is megfordult a fejembe,hogy nem húz le,hanem én hibáztatom őt,azokért a dolgokèrt,amelyekèrt csakis èn vagyok a felelôs.Ézért nem szakítottam vele...
2019. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

igen éreztem. Amikor már elve szép alakom volt és naponta jártam edzeni szándékosan kötekedett velem,ha edzeni akartam vagy ,ha jól ettem. Direkt úgy alakította a dolgokat,hogy ne jussak le a terembe vagy érezzem magam rossznak ,ha lemegyek. MEgtiltotta,hogy szoláriumba járjak. Ha nőies ruhákt hordtam akkor biztos ribizli vagyok aki másoknak kelleti magát. Amikor elekzdtem az arcomat ápolni krémekkel beszólt,hogy ilyen fiatalon nem kellene és ettől ráncosabb lesz a bőröm,ha most kezdem :D Érettséginél egyenesen fel volt háborodva,hogy tanulni merészelek,és nem vele vagyok 0-24-be. Egyetemre nem engedett ,mert fél órára lett volna tőlünk kocsival. Amikor egy "menőbb" strandra fel akartak venni mixernek mindenki előtt jelenetett rendezett,hogy merészelek odamenni biztos,hogy szakít velem. És még sorolhatnám mennyi mindenben húzott vissza és akarta,hogy legyek céltalan senki.

Szerintem hagyd el ezt a férfit,mert téged egyáltalán nem néz semmibe.Vagy először közöld vele,hogy ez neked így nem jó,ha nem enged akkorott kell hagyni.

2019. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!