Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy rosszul esett?

Figyelt kérdés
Egész nap nem beszéltünk. Írogattam neki most chaten és azt írta, hogy idegesíti a pittyegés, ne írogassak, majd este telefonon felhív.
2019. jan. 29. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy? Dolgozol?
2019. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok. Persze dolgozom. Munkából tudtam neki írni főleg délutánonként.
2019. jan. 29. 16:15
 3/8 Rockarc ***** válasza:
80%

Van az pittyeges, ami engem is idegesit. Meg van ugyanaz a pittyeges, amit mar alig varok. Igazabol attol fugg, kitol jon. Lathatoan nem akar veled kommunikalni, meg is mondta kerek perec. Es igen, jogos. Mert most fullosan ki vagy zarva, es az jot nem jelent. Nem maga a kizaras tenye, hanem az oka az ami fajhat.


42F

2019. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Mi a francnak kell folyton írogatni. Tini szint. Engem is zavarna. Egy napot se bírsz ki?
2019. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg ő is dolgozik, vagy munka után pihenne. Nem mindenki csetelős. Engem is idegesít, ha a semmiről kell írni. Megmondta, hogy este beszéltek.
2019. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Engem csak akkor idegesít az állandó pittyegés,ha valójában az üenet küldője nem igazán kívánatos személy számomra.


Vagy valaki annyira felidegesìtett a munkahelyen,hogy már senkihez nincs türelmem.Ez mindjuk jobban hamgzik,mint az első.

2019. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha idegesítő számára a pittyegés, akkor vegye le az értésítési hangot (nem csengőhangot természetesen). Engem is zavar, és nálam is le van véve, de rezeg, és azt is meghallom, illetve jelez a led fény is. Amúgy nekem is rosszul esne!

32N

2019. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy gondolom hogy aki valóban szereti a másikat az ilyet nem mond neki. Nekem is hiányozna a párom ha egésznap nem beszélnénk és ha délután ráírok és ezt kapnám tőle válasznak akkor mehet is jobbra én meg balra. Nem kötelező velem lennie ha egy pár mondat ennyire idegesíti. Ha nem ér rá vagy nem akar beszélgetni kapcsolja ki a mobilnetet.
2019. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!