Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy javítsam meg a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy javítsam meg a párkapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, két éve élek párkapcsolatban. Én 21 éves vagyok a baratom pedig 26. Egyre jobban érzem azt , hogy eltávolodtunk egymástól, jobban mondva én tőle. Nem lakik messze tőlem így lehetőségünk van a héten tobbszor is találkozni , együtt aludni. Eddig minden jó volt. Csináltunk közös programokat , bemutatott már minden barátjának , akiket szeretek is, a szülei is szeretnek és az én szüleim is szeretik őt.


Sajnos mostanában nem hallgat meg, elviccel mindent.


Nem figyel oda rám, sose mond semmit nekem ami jól esne pedig régen mindig bókolt.


Átjön, nézi a tévét vagy a telefonját nyomja, velem egyáltalán nem foglalkozik és nem beszél . Megjegyeztem neki többször is , az volt a válasz mirol beszelgessunk.


Sokat szoktam főzni, vele is és egyedül is. Mostmár ha együtt eszünk is a telefonjába temetkezik.


Szex egyáltalán nincs két hónapja, pedig én probalkozom, de ő mindig azt mondja fáradt. (Régen ilyen problémák nem voltak, naponta többször is szexeltunk)


Mondtam neki többször hagyjuk egymást így, akkor pár napig minden jó, kedves , odafigyelő, de aztán kezdődik minden elölről.


Ha megbeszélünk valamit pl.elmegyunk enni valahova, mindig elkésik. Ha hétvégére tervezek valamit , mindig kifogásol. Már ott tartok szakítok vele, mert nem érzem úgy hogy szamitanek neki egyáltalán valamit, ha csak a telefonjával van elfoglalva. Úgy érzem belekényelmesedett a kapcsolatba, vagy lehet van neki más, de ha rákérdezek tagadja, pedig nem vagyok féltékeny típus, de akkor mondja meg kerek perec mit akar tőlem. A válasz az, hogy szeret. De akkor miért nem mutatja ki? Ha leülök vele beszélgetni sem javul a helyzet, próbáltunk sokszor.


Mit tehetnék? :(


2019. jan. 29. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A válasz a belekényelmesedés. Nem hinném, hogy nem szeretne, hiszen akkor nem mondaná, hogy szeret, meg pár napig nem lenne minden jó. De sajnos én sem tudom mit lehetne tenni. :( Saját életemben sokszor bennem is felmerül, mert az én párom is egyre többet nyomkodja azt a vacak telefont, nem lányokkal dumál, mert bármikor belenézhetek a beszélgetéseibe... Viszont szex nálunk még mindig van rendszeresen. Azt a részét nálatok nem is értem.


Ha segít, nálam sokszor segített, hogy kimutattam neki mennyire rosszul esik, hogy a talinkkor mással van elfoglalva. De olyan is volt, hogy fogtam magam és átvonultam másik szobába, na arra mindig felkapta a fejét, hogy mibaj. Esetleg te is próbáld meg ezeket.


25N

2019. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy férfi akkor is tudja azt mondani,hogy szeret,ha az nem igaz.Nincs szex,a kifogások,elmaradt találkozók,problélma időleges megoldâsa megbeszélés után,de valójában nem tudja ezt tartani.Vagy a barátodnak vannak gondjai vagy már mással jár gondolatban,de még nem biztos így kitart.N
2019. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, ha 2 év után így un téged, nem lesztek sokáig együtt miatta. Valószínüleg elmúlt a rózsaszín köd.
2019. jan. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velünk is ez van.. Nekem is kezd elegem lenni.

Szakitason nemtudom kellene e gondolkozni mert ezt lehetne orvosolni.. Tehát nem egy meg csalás vagy ilyesmi van a dologba, legalábbis reméljük.


Ha akarsz erről beszélgetni írj nyugodtan.

2019. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!