Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészséges ez így? Gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges ez így? Gondolom nem, De mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk

3 éve vagyunk együtt


Az első hónapok döcögősek voltak én is, ő is megbántott ( nem megcsalással, őt szex közben hívogatták olyanok akik nyilván nem beszélgetni akarnak én pedig küldtem neki egy képet egy csajjal mert azt hittem a barátnője, megcsalás nem volt sose (remélem).


"megkomolyodtunk" sokat engedtem nem vagyunk fent a neten (fb stb.) nem bulizunk nem csinálunk semmit.


hónapok óta nem beszélgettem nővel a családomon kívül.


Én egész nap dolgozok keményen és utána csak edzeni akarok, de azt nem lehet mert egy olyan haverommal nyomom aki neki nem szimpi. (régen vele buliztam de most nem áll szándékomban) Azt gondolja, hogy egyből megcsalom pedig soha nem volt rá példa.


Évente egyszer eljátsszuk a szakítást ( az utolsó után én már nagyon meg akartam tőle szabadulni de csak sírt és egyszerűen nem ment.


Hátráltat az edzésben, munkában, a barátokat elmarja mellőlem. (neki nincsenek)


Nagyon féltékeny (elvittem síelni megvettem neki minden szart éppen tanítottam és elba*szta az egész napom azzal hogy én egy más nő seggét nézem... (tél sínadrág+ nem is volt így)


Nagyon féltékeny és egyáltalán nem bízik bennem

Ha nem veszem fel a telefont 5 módon próbál elérni

telefon, az anyja telefonja, whatsupp, skype stb ezt 1órán belül kb 34x képes megcsinálni.


Szerintem ennyi után már lehet véleményt alkotni.


Szakítani nem akarok vele mert félő, hogy ugyan az lenne a vége. Ezek után is fájna ha így lenne. Egyből menne a fbra a pics*s kép, egyből menne a baulika stb. de azt állítja, hogy hónapokig csak sírna.. erre már rácáfolt...


Mit tegyek nem tudom megváltoztatni pedig 50x megígérte, szakítani nem akarok mert fájna nekem ezek után is. A szép szó már nem használ.


Kérlek segítsetek



2019. jan. 29. 23:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Amelyik nő nem ad hozzá az életedhez, csak elvesz, rombol, szenvedést okoz, azt el kell küldeni. Egy jó párkapcsolat épít, jobbá/szebbé teszi az életedet, nem lehúz. Az a baj veletek emberekkel, hogy rohadtul képtelenek vagytok inkább egyedül lenni, mint kapcsolatban. Nem számít, milyen rossz, akkor is megalkudtok és benne ragadtok.
2019. jan. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

"nem vagyunk fent a neten (fb stb.)"

"Egyből menne a fbra a pics*s kép,"

Most akkor fönt vagytok fb-n vagy nem?

2019. jan. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%
1-es egy kapcsolatban rengeteg probléma akadhat ezeket nem nagy ügy megoldani.Az más kérdés hogy ez most majdnem tini kategória.A kérdező többször elmondta hogy nem akar szakítani hanem megoldani szertné ami érettségre utal.Aki egyedül van hosszútávon az mindig azt hiszi hogy a másikban mennyi hiba volt közben csak képtelen voltál alkalmazkodni nem tudsz lemondani a másik javára magyarán alkalmatlan vagy párkapcsolatra.
2019. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
89%

Én így voltam, csak enaz a nő típus vagyok, akit leírtal,tehát a másik oldalról nézve írok. Most mentem szet ez miatt 2 év után én is a parommal, utolag talán jobb is, neki is volt bőven hibája, és lehet,hogy párszor igazam is volt a megerzeseimben, hogy valaki olyannal beszél, aki bejön neki eddig ő sem akart szakítani, visszacsináltuk mindig, de most megtette,és inkább keresi a többi lehetőséget ezután hirtelen..


szerintem szakíts vele, akkor is, ha még szereted, mert nem fog ez változni, és nem egészséges ha nem beszéltek mással. főleg 20 évesen még előttetek az egész elet, de nem biztos,hogy egymás mellett, sőt...

2019. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
77%
Utolsó vagyok, az lemaradt,hogy a kérdésedre szerintem te is tudod a valaszt,hogy nem egészséges így ez, főleg,hogy írod, nem csináltok már semmit..
2019. jan. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

2. nem fagyunk fent fb-on, de ha szakítanánk egybő felrakná magát és menne fel a pics*ás kép is :D


Nagyon köszönöm a többieknek, ha valaki vette a fáradtságot és elolvasta a sztorimat , véleményezze nyugaodtan, köszi még egyszer

2019. jan. 30. 00:30
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Kuldd el ot egyesuletbe sportolni. Ott lesznek baratai plusz lefoglalja magat.

Kuldd el dolgozni. Ott is lefoglalja magat.

Tanitsd meg,h amig nem vagy vele,nem ersz ra telefonslgatni.

Kerdd meg nehany elkntezni valora.

Rendezze at a lakast.

Egy ideig valts at buta telefonra. Draga percdijjal,h ne hivogasson.

Szomszedokat kerdd meg,h kerjek meg bevasarolni. Szalljanak ra. Add meg a szamat,hivogassak a nyugdijasok egesz nap. Abbol megtanulja,milyen jo az.

N/36

2019. jan. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Ti még nagyon éretlenek vagytok :(
2019. jan. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Lehet kéne neki egy pszichológus..ez egy nagyon durva bizalmatlanság :/
2019. jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Ne is szakíts vele, még véletlen se.....
2019. jan. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!