Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészséges ez így? Gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges ez így? Gondolom nem, De mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk

3 éve vagyunk együtt


Az első hónapok döcögősek voltak én is, ő is megbántott ( nem megcsalással, őt szex közben hívogatták olyanok akik nyilván nem beszélgetni akarnak én pedig küldtem neki egy képet egy csajjal mert azt hittem a barátnője, megcsalás nem volt sose (remélem).


"megkomolyodtunk" sokat engedtem nem vagyunk fent a neten (fb stb.) nem bulizunk nem csinálunk semmit.


hónapok óta nem beszélgettem nővel a családomon kívül.


Én egész nap dolgozok keményen és utána csak edzeni akarok, de azt nem lehet mert egy olyan haverommal nyomom aki neki nem szimpi. (régen vele buliztam de most nem áll szándékomban) Azt gondolja, hogy egyből megcsalom pedig soha nem volt rá példa.


Évente egyszer eljátsszuk a szakítást ( az utolsó után én már nagyon meg akartam tőle szabadulni de csak sírt és egyszerűen nem ment.


Hátráltat az edzésben, munkában, a barátokat elmarja mellőlem. (neki nincsenek)


Nagyon féltékeny (elvittem síelni megvettem neki minden szart éppen tanítottam és elba*szta az egész napom azzal hogy én egy más nő seggét nézem... (tél sínadrág+ nem is volt így)


Nagyon féltékeny és egyáltalán nem bízik bennem

Ha nem veszem fel a telefont 5 módon próbál elérni

telefon, az anyja telefonja, whatsupp, skype stb ezt 1órán belül kb 34x képes megcsinálni.


Szerintem ennyi után már lehet véleményt alkotni.


Szakítani nem akarok vele mert félő, hogy ugyan az lenne a vége. Ezek után is fájna ha így lenne. Egyből menne a fbra a pics*s kép, egyből menne a baulika stb. de azt állítja, hogy hónapokig csak sírna.. erre már rácáfolt...


Mit tegyek nem tudom megváltoztatni pedig 50x megígérte, szakítani nem akarok mert fájna nekem ezek után is. A szép szó már nem használ.


Kérlek segítsetek



2019. jan. 29. 23:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban akkor érzi jól magát az ember, ha valamit ad és valamit elvesz cserébe (értsd: kölcsönösség, kölcsönös adás kapás). Ha úgysem akarsz vele szakítani akkor magyarázhatom neked ezeket a dolgokat, de inkább abba gondolj bele, hogy így nincs életed. Nem tudsz semmit sem csinálni. B@sszus, komolyan, egy órán belül 34x felhív, ráadásul az anyja telefonjáról ... mi vaaan? Egyáltalán biztos vagy benne hogy annyi idős mit amennyinek mondja magát? Mert eléggé 14 éves szinten van....
2019. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagytok egymáshoz valóak és ezt erőltetitek. Nem akarsz szakítani akkor kínlódj vele ugyan így tovább mert változás nem lesz az tuti. Kapcsolatfüggőek vagytok mind a ketten. Szenvedj ha ezt akarod meg is érdemled.
2019. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
11-es válaszoló, vannak, akik még 20 éves kor felett is ilyen gyerekes dolgokat csinálnak egy kapcsolat miatt..miért ne lenne 20 éves valóban a baratnoje, csak kapcsolatfüggő tényleg,én is az vagyok, ezért tudom, és ez ezzel jár ,hogy nem hagyja élni a masikat.
2019. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#13, ha kapcsolatfüggő lenne, nem így viselkedne. Próbálná megtartani a kérdező, több kapcsolatfüggő ismerősöm van, többek közt az egyik a legjobb barátnőm. De ez azért beteges. Oké csinál olyat az ember még felnőttebben is, hogy egy órán belül vagy 3x-4x megcsörgeti a férjét ha valamire nagyon sürgősen szüksége van, vannak rendkívüli esetek. Na de ezt minden alkalommal eljátszani? Ott dobtam volna ki az illetőt amint ezt elsőként megjátssza.
2019. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Szakítás egyértelmű!!! A végén tönkremész. Ne aggódj túl fogjátok élni mind a ketten idővel. Talalhatsz egy olyan nőt idővel aki tiszteli a munkád a szabadidőd stb,es boldoggá tesz. Más opció ebben az esetben már nem lehet szerintem.
2019. jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Gyerekek ne már...


Egy párkapcsolat működéséhez mind a két partnerre szükség van. Ha valami megromlott benne akkor a másik partnernek is el kellene gondolkodnia, hogy tett-e valami olyat, amivel idáig juttatta a kedvesét.


Legjobb ismerősöméknek volt ilyen a kapcsolat. Emberben nincs bizalmatlanság és féltékenység ok nélkül.

A kérdező pedig segítséget szeretne, hogy hogyan tudná megoldani a problémát. Ebből látszik, hogy felnőtt gondolkodású. Egy építő jellegű mély beszélgetés sérelmekről sokszor beválik, illetve az is segítség lehet ha elmennétek kettesben valahova, mert az nincs rendjén, hogy 20 évesen sehova sem mentek. Járjatok világot! Élvezzétek az életet, a hibákat mindig itt kell keresni.


Sokszor vagyunk mi is mély ponton a párommal, már-már a szakítás szélén, azonban ilyenkor elmegyünk ketten valahova a világ végére, mert egy kapcsolatnak szüksége van a törődésre és az ápolásra. Ha nem foglalkoztok ilyen szinten egymással, a kapcsolatotokkal és nem töltötök sok időt kettesben, nem beszélgettek a problémáitokról akkor az mehet a kukába. Kommunikáljatok többet.

2019. febr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Mennyire szoktad dicsérni a barátnődet? Nem szakterületem a pszichológia, de itt nem bizalom kérdésről van szó. A csajod durván önbizalom hiányos. Egy nő akkor lesz tökéletesen jó a kapcsolatban ha te szebbé teszed őt. A női attitűd a férfin múlik, érteni kell hozzájuk. Ebből látszik, hogy a ti kapcsolatotokban nincsenek bókok, nem dicséritek egymást. Ha így lenne, a barátnőd nem féltékenykedne. Az a nő féltékenykedik, aki nem érzi elég szépnek és jónak magát a párjához, mert nem kap pozitív visszajelzést tőle. Sok kapcsolat rovására megy ez
2019. febr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Kedves kérdező és válaszadók!


Örülök, hogy ezt a férfit a szakításra való útra térítették! Őszintén! :)


Egy olyan ember, aki képes leélni a párkapcsolatát hazugságokkal, annak nem való olyan barátnő mint amilyen neki volt. Végig hülyére volt véve.


A legjobb barátnőjével csalta a barátnőm és még kitudja kikkel :D de sajnos ez már csak szakítás után derült ki.


Viszont azért sajnáljuk a kérdezőt, aki végig "hű" volt a párjához... :D

2020. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!