Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megengednétek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek a párotok exének, hogy beköltözzön hozzátok?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, fél éve költöztünk össze az én lakásomban. Az exével már 4 éve szakítottak. Van egy kisfiuk is, illetve a nőnek van egy fia az új pasijától is.

Tegnap este mondta a párom, hogy üljünk le beszélni, mert komoly dologról van szó. Azt mondta, hogy szeretné ha az exe a két gyerekkel ideköltözne hozzánk, mert a pasijával sokat veszekszenek és a pasi már többször megütötte. Én kb köpni-nyelni nem tudtam, csak annyit bírtam kinyögni, hogy ki van zárva. Mondtam, hogy a kisfiát nyugodtan hozhatja, jó gyerek, nem bánom, ha itt van, de eszem ágában sincs az exét, meg az idegen pasitól való alig 1 éves csecsemőjét kerülgetni, meg egyáltalán elviselni, akár évekig is. Erre mondta párom, hogy max pár hét, amíg az exe összeszedi magát, meg talál lakást. Mondom persze, nyilván egy nő, aki világ életében pasikkal tartatta el magát, majd egy csecsemő mellett hip-hop talál munkát meg lakást. Nyilván így lesz. Most én vagyok a szemét, meg szívtelen, meg önző. És lehet így van, lehet tényleg önző vagyok, de ez nekem akkor is teljesen abszurd.


2019. jan. 30. 15:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
A te lakásod nem? A te szabályaid. Ha nem tetszik valami, mehet ahova akar.
2019. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is abszurd... mindenesetre érdekes, hogy a pasi az exével megértőbb, mint veled.
2019. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen igazad van.

A kisgyerek mehet, elvégre a párod fia, de az életét oldja meg az ex. Pár hét kibírható, aztán elköltözik úgy is. Ha nem tud, akkor tőletek se tud.

Egyébként ha van egy csepp józan esze a párodnak, akkor erősen elgondolkodik, hogy a fia mennyire van jó helyen ilyen anyával. 🤐 Egy percig sem hagynám a gyerekem ilyen körülmények között. Az és nem is könnyebb lenne, mert egy kicsivel kellene lakást találnia.

Annak oka van, ha nincs hova mennie, és a te párod az egyetlen, akihez fordulhat. Kutyából nem lesz szalonna.

2019. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ki akar békülni a pároddal
2019. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

"A te lakásod nem? A te szabályaid. Ha nem tetszik valami, mehet ahova akar."


Ha őszinte érzéseken alapul a kapcsolat, akkor undorító dolog kijátszani ezt az én lakásom kártyát, és ilyen nincs is. Igen, övé a lakás, de mivel egy párt alkotnak, így normális kapcsolatoknál közösnek számít a lakás, szóval ezt nem hoznám fel. Ha szeretnék valamit venni a lakásba, de azt mondaná a barátnőm, hogy Ő nem akarja, és mivel övé a lakás, ezért az lesz amit ő mond, abban a pillanatban el is hagynám. Amelyik fél szereti és tiszteli a másikat, annak ez az enyém-tiéd gondolat eszébe sem jut.


Kérdező, neked azt mondom, hogy szerintem igazad van, neked semmi közöd, a barátodnak meg már elvileg semmi köze az exéhez, leszámítva a közös gyereket. A gyerek nyugodtan menjen oda, de az ex minek? Nem szeretetszolgálat vagytok.

2019. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Ki van zárva!Gyerek oké,de az ex az nem.Soha
2019. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Ha olyan nő lenne, aki képes valóban talpra állni, akkor ideiglenesen igen, szigorú határidővel, de így, hogy írod, hogy mindig eltartott volt, szó sem lehetne róla. Ha a tesóm lenne ilyen önállótlan, még őt sem fogadnám be.
2019. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Se az ex, se a kölykök. Ha nem tetszik a pasinak, ő is mehet Isten hírével.
2019. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
23%

Persze, mert az úgy működik, hogy apuka gondol egyet és elviszi magához a gyereket. A nőci meg majd simán lemond a gyerektartásról amit apuka fizet, mert az új csávótól nagyon sokra számíthat.

Kérdező, ezt megszívtad. Teljesen jogos, hogy apuka aggódik a gyerekéért, de az a gyerek csak csomagban mozgatható az anyjával együtt. Így vagy befogod a szád és befogadod őket, vagy valószínűleg lelép a csávód. Ami valahol érthető, hogy a gyerekét választja az aktuális csaja helyett.

2019. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, te sem a valóságban élsz. Miért lenne érthető hogy lelép a csávó az exével akit nyiván okkal hagyott el akkor amikor a gyerek még kicsi is volt... hirtelen minden rendben lett? Kétlem... magyarul szerintem igencsak furcsa lépés lenne a pasitól... másrészt az ex nőt sem értem... én a helyében nem akarnék a volt páromhoz és barátnőjéhez költözni. Ez baromi gáz.... nincs egy barátnő, rokon ahova mehetne? Csak az ex? Nincs a lánynak senkije? Ha nincs is meg lehet valahogy oldani, hogy ne ott legyen veletek... ez nonszensz...
2019. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!