Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti elvárjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti elvárjátok a barátnőtöktől, hogy?

Figyelt kérdés

Diétázzon, komolyan figyeljen oda az étkezésre, kalóriát számoljon, ne fogyasszon cukrot egyáltalán?


Vagy elég, ha csak nem engedi el magát, és nem eszik össze mindent?


(én is igyekszem odafigyelni, nem eszek csokit/csipset, krumpli helyett szinte csak rizs, illetve kizárólag csapvizet iszok, de a cukorról teljesen lemondani még nem sikerült)


2019. jan. 30. 17:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Egy egészséges lelkületű ember tudja, hogy nem ezen múlik. Egyél egészségesen , legyél ápolt, jó kedélyű és ne hagyd el magad. Ennyi kell, nem kell ilyen kicsinyesen elgondolni ezt... ez így ebben a formában (azért érzed gondolom) nevetséges. :)
2019. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9%

10.-nek.


És mit ér el egy 20 éves, Rájengoszling hasonmás, ha minimálbéres, vágóhídi takarító, napi 12 órában? Ő mikor szexel? És kivel?

2019. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%

Inkább legyen jóképű, helyes stb de szegényebb mint rusnya dagadt pocakos aki gazdag

Nekem fontosabb a külső mint a pénz , valamire fel kell izgulnom szex előtt

Amugy is külön kasszan lennénk szóval mindegy mennyit keres. Osszekoltozest nem szeretem

2019. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%
Azt tesz, amit akar, az ő élete. Viszont, ha túlmenne anorexiába, vagy túlsúlyproblémába, akkor már szólnék, figyelnék rá.
2019. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, hogy hogyan és mit eszik, nem kell sanyargatnia magát, ha egyébként úgy is ugyan úgy képes kinézni, ahogy szokott. Ha durván hízik/fogy, akkor ismerje fel a problémát és tegyen ellene egyedül vagy segítséggel, akár velem, de ez a "lenyomom a torkodon, hogy kövér/anorex vagyok" nálam nem működik.

32/f

2019. jan. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!