Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg Így van, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg Így van, vagy a párom hazudott?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz,és lehet kusza,de eljött a pont h ezt megértsem v kezelni tudjam..

Lényeg,egy éve teljesen kifordult magából,egy ideje nemigazán érzem rajta h fontos vagyok.. Ha nem írok neki ő akár két napig semmi életjelet,van h olyan érzem h magamba írogatok,kérdezek nem válaszol vagy órák múlva valami semmilyen lerázós szöveg jön. Hozzám mostanság mindig fáradt de közbe facen a haverokkal a buliból a képen vigyorog,posztol dumál mással a poszt alatt nekem meg annyi nem írna h helló szia.. Vagy azt írja h semmi... SEMMI.. Azt Jól esne néha egy helló élsz e nem csak akkor mikor neki kéne vmi,(szex,pénz segítség)akkor egyből tud írni meg hívni jönni,amúgy kinyom letilt,stb stb,napokra eltűnik volt h két hétre is felszívódott,a rokonait hívtam ilyenkor de ők is v leráztak v meg kérték h ne zaklassam őket mert elegük van már h mindenki rajtuk keresi.. :O Leghosszabb eltűnése 1 hónap volt de állítása szerint külföldön volt és nem tudott nem tudott telefonálni. ... De ha én nem ugrom azonnal neki nekem ugrik,random dührohamai vannak ha együtt vannak,egyszer hozzám vágta a billentyűzetet épp h nem talált fejbe csak mert vmi játékból kiesett. Egy helyen lakunk,Budapest mégis minta távkapcsolat lenne. Semminek nem örül,párszor segítettem pénzzel utána hánytorgatta,de utána megint kért szinte követeli már ha előkerül és méltóztatik megkeresni meg h szex kéne.. :O Kezdem megunni.. A lényeg azt állítja h akkor is elérhetőnek hozza a face ha más ír neki? Ez igaz lehet? Amúgy tudom nem ez a lényeg,csak tisztán látnék,bár kezdek,Tesóm szerint ideje kilépnem mert szerintem drogozik v vmi csúnyábba keveredett és engem is befog húzni v belekever vmibe mivel utalgattam neki,legutóbb is kért h az albi nem jön ki,segítsek,szinte üvöltve.. Segítettem,átutaltam.. Közbe épp ott voltam az albérletben nála,mikor berontott a főbérlő habzó szájjal h kifogjak rakni őket,akiket oda fogadott, a sok tartozás miatt.. :O És kitudja akkor mire költötte a pénzt meg a többit.. Ezért is szemétség lenne tőlem ha megírnám neki h én ebből itt és most kiszálltam? Kezdem magam egy baleknak érezni..


Köszönöm aki elolvassa mert órák óta bőgök,a hibákért bocsi. :(


2019. jan. 30. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Most kezded magadat baleknak erezni? :')) Még csak?

Amugy nem is ertem, mibol gondolod, hogy neked parod van vagy hogy ez az ember a te parod. Azert mert neha rad fanyalodik, amikor penz meg punci kell, attol meg nem lesz a parod.

Szedd ossze a nem letezo meltosagodat, es tiltsd le a francba. Valoszinuleg hetekbe telik mire egyaltalan eszreveszi (amikor epp tele lesznek a golyoi es uriteni kell es/vagy penz kell), hogy mar nem tud veled kapcsolatba lepni.

Nokent kinos olvasni a viselkedesedet.

2019. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom... Ez baj h tudom,de beleszerettem,és nem ilyen volt.. :O Egy éve 180fok.. Ezért gondol bátyám a drogra. :O Édes faxom,egy hülye pitának érzem magam..
2019. jan. 30. 19:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te mi a francért irkálsz még rá? Ez már rég nem kapcsolat. Hagyd a fenébe. Ne keresd.
2019. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

1. Igen, sokszor mutat online, ha nem is vagyok a közelben sem.


2. Te tényleg egy balek vagy. Miért tűröd ezt a viselkedést? Meg tudja nyalni a szemöldökét a srác? Vagy úgy néz ki, mint egy félisten? 4 órán át bír egy menetet?

Vagy mégis mi???


A nő olyan, mint a parketta. Elsőre jól lefekteted, és egy életen át taposhatsz rajta.

Ezt hímezd fel falvédőre, és tedd az ágyad fölé.

2019. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező hány éves vagy? Legyen tartásod, felejtsd el ezt a hitvány alakot!
2019. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
24 ő 25F
2019. jan. 30. 19:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyére vesz, nem vagy az élete része, csak kihasznál. Felejtsd el én azt mondom.
2019. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

" Ezért is szemétség lenne tőlem ha megírnám neki h én ebből itt és most kiszálltam?"


Nem. Már RÉG meg kellett volna tenned!!!

2019. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Örülök, hogy nem ismerlek.
2019. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden nap le kell írni valamelyik kérdéshez, mert az emberek egyszerűen nem akarják fölfogni, pedig ha ezt a 2 dolgot megjegyeznék, akkor sokkal könnyebb lenne az életük, kevesebb csalódás érné őket, jobbak lennének az emberi kapcsolataik.

1. Az, hogy ki milyen ember, a cselekedetei mutatják meg, a szavai csak azt, hogy minek akarja láttatni magát.

2. Mindenkinek annyit érsz, amennyit megtesz érted, sem többet, sem kevesebbet.


Szerintem még ma szakíts vele, jobb hamarabb túl lenni rajta.

2019. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!