Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok el?

Figyelt kérdés
Pár napja a párom megígérte, hogy nálam alszik a nőgyógyászati vizsgálatom után. Egy hónapja iszonyatos hasi görcsökkel küzdök, pár napja nem alszok, hányok a fájdalomtól. Mint kiderült petefészek gyulladásom van, az orvos azt tanácsolta, hogy míg nem hatnak az antibiotikumok ne maradjak egyedül, lehet belső vérzésem is, pihenjek otthon. A párom anyukájá pár napja esett át egy eü. Küreten, így a napokban nem jött át, neki is azt javasolta az orvos, hogy ne legyen egyedül pár napig. A párom azt mondta aludjak náluk ,nem jön át, de én rosszul érezném nagam, ha ott hánynék, ülnék a wc mellett egész éjjel. Én nem tudok mást megkérni, hogy jöjjön át. Jogosan érzem magam megbántva vagy túlgondolom?
2019. jan. 31. 10:02
 1/5 A kérdező kommentje:
*kismedence gyulladás, nem petefészek bocsánat
2019. jan. 31. 10:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom... ez eleg patt helyzet. Valasztani a szerelmem es edesanyam kozott. Egobol fakadoan nem mentel at hozzajuk mikozben neki lelkileg ez lett volna a legmegnyugtatobb. Ha edesanyjat hagyna ott az ugyanugy felorolne az idegeit. Nem mondom hogy konnyu helyzet de a helyedben sokkal megertobb lennek, hisz az edesanyjarol van szo es egy baromi jo megoldast javasolt amivel nem eltel, miert is? Cikisegbol? Jaj istenem...
2019. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen számomra kellemetlen, és nem arra vágyok, hogy egész éjjel ezt hallgassa, mikor neki is pihennie kéne.
2019. jan. 31. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, hogy kellemetlen, de a párodtól sem várhatod el, hogy szakadjon ketté. Ő felajánlotta az egyetlen megvalósítható megoldást - az, hogy mindenki legyen egy helyen. Neked ez nem jó, ami elfogadható, de más megoldás meg ebben az esetben nincs.

Hogy rosszul esik, az ok, az ellen senki nem tehet, de megbántódni, megsértődni felesleges.

2019. jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Te tudnál választani a párod és az édesanyád között (feltéve hogy jóban vagytok)? Na ugye hogy nem. Én sem tudnék választani. Elhiszem hogy kellemetlen, én sem szívesen hánynék másoknál de tényleg ez lett volna akkor az egyetlen megoldás. Gondolom elmondtad a párodnak hogy mivel jár a betegség. Tehát nem lepné meg.

Lehet hogy rosszul esik, de ezen nehogy megsértődj mert nem jogos. Szar helyzet, patt helyzet.

Amúgy tényleg nincs egy rokonod, szülőd, jóbarátod/barátnőd, tesód aki átmehetne?

2019. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!