Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a horkoló barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a horkoló barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtünk 1-2 évig nem horkolt, viszont az utóbbi 2 évben nagyon zavaró. Nem tudok tőle aludni, kb. a szomszédok is hallják. Egyáltalán hogy tud egy nő ennyire horkolni és szinte minden este?
2019. jan. 31. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Orvos mit mondott rá? Jelezhet egészségügyi problémát is.

Egyébként füldugó.

2019. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fordítsd az oldalára ha háton fekszik.Dm-be meg gyógyszertárban van valami horkolás elleni étrendkiegészítő..
2019. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Amikor horkolni kezd felébreszted, hogy dugni akarsz. Ha megint horkol utána akkor ujra felébreszted. Majd csak elfáradsz annyira, hogy akár egy ágyut is elsüthetnek a füled mellett:-)
2019. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oldalán fekve is horkol.
2019. jan. 31. 12:25
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Az baj,ha megmondod neki? Megsértődne?

2019. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egyáltalán hogy tud egy nő ennyire horkolni és szinte minden este?"


Nem ő akar ennyire horkolni, ez nem választható.

Az én párom is nagyon tud horkolni. Engem már nem zavar, megszoktam, viszont tudom, hogy nem ő tehet róla, ezért mondtam már neki, te is figyelmeztesd a párod, hátha ő is - mint az én párom - keres rá megoldást vagy elmegy orvoshoz kideríteni, hogy mitől lehet.

Semmiképp se legyél vele bunkó vagy cseszd le emiatt, hidd el, ez a horkolónak is kellemetlen és ismétlem, nem ő akar horkolni.

2019. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem két orrműtétem volt. Egy ideig megoldja. Azután visszanő amit kiszednek.

1. Fül orr gégészet.

2. füldugó

3. fogtechnikus tud csinálni éjszaka viselendő ?? valamit ami állítólag akadályozza.

2019. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem horkolt mindig, betegség is állhat mögötte, nézesse meg, ha megsértődik, hülye. Én nem vagyok horkolós, de ha horkolni kezdenék (és ezt én nyilván nem tudom, mert alvás közben alszom), és valaki szólna miatta, akkor én is elmennék dokihoz, hogy nézzük meg, mi okozhatja.
2019. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ilyen orrba feldughatós cuccot amitől nem fog horkolni. Lepd meg vele.
2019. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Külön háló csodákra képes,nálunk a férjem ilyen.

58N

2019. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!