Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet az olyan szitukbo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az olyan szitukbol emelt fővel kijönni, amikor a párod az orrod előtt flörtöl mással?

Figyelt kérdés

Jelzem, nem féltékenységről van szo, hanem arrol a megalázottsagérzésrol ami ha a paromm vége is lesz, a baratnommel, tesommal, kollegaval viszont mindig megmarad a levegőben


Peldak:

Baratnommel voltam bulizni, megismertunk par sracot, egyikuk engem valasztott, bnomet senki, osszejottunk, de elmult a langolasa, es amikor par honap mulva talalkoztunk barinommel, egymasra neztek olyan melyen, mindkettejukben megfordult a mi lett volna ha ők jönnek ossze tipusu gondolat, valtottak par szot, paromon latszott mintha megbanta volna h engem valasztott, bnom ereztette is vele hogy sajnalhatja, flörtöltek. Oke hogy azota a srac kidobva, de azota is "röhög"bnom a kepembe a srac miatt


Vagy tesommal mikor naluk voltunk az akkori exem szinte orakat beszelgetett joizuen, szinte mar en voltam a gyertyatarto, ha megszolaltam nem is foglalkoztak velem, azota tesom néz le


Vagy bemutattam a gyerekem apjat(elvaltunk) az extra szexi fonokomnek mert muszaj volt bevinnem meloba, mert erkezett kulfoldrol par napra es nem engedtek el hamarabb hogy fogadjam igy mondtam neki jojjon a munkahelyre, erre bemutatkozasnal az exem vegigmérte a fonit olyan csábosan, aki meg viszonozta is, es azota is kivancsi a gyerekem apjara hogy mikor jön, stb (a főni velunk egy idős)


27 n



Egyik volt baratomat pont ezert is imadtam, mert ő soha semmilyen ismerősömmel nem kezdett ilyen jatekokba, de minden no ilyen amugy a kornyezetemben hogy joforman ramasznak a pasimra


Nem a feltekenyseg van bennem, aki menni akar en azt el is engedem. Hanem azokban a pillanatokban mikor elottem flortol a hozzam tartozo a bnommel akarkimmel legszivesebben elsullyednek szegyenemben. Ezeket pillantokat hogyan lehet megelozni, vagy hogyan johetnek ki emelt fővel ezekbol?


A gyerek apja pont tervezi is megint jonni

Plusz van egy uj kapcsolatom akit senkinek nem merek már bemutatni, ő azt hiszi most h remete vagyok meg antiszoc.


2019. jan. 31. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Az életünk és a szociális kapcsolataink a belsőnket tükrözik.


Olvasd el tudatosan amit leírtál.


"barátnőm ..."


Nem.


Ez nem baráti kötelék, ez hatalmi struktúra.Féltékenység, irigység, felszínesség, alattomosság.


És hol van a szeretet az életedben?Benned?Nem, akkor nem ezt élnéd.


"Hogyan lehet az olyan szitukbol emelt fővel kijönni, amikor a párod az orrod előtt flörtöl mással?"


Önmagunk szeretetével.Semmi más nem kell hozzá.Ha bennem szeretet van akkor nem élek ilyet meg, hisz aki szereti és tiszteli magát és az embereket az mit keresne ilyen helyzetekben és ilyen emberek között?

2019. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek teljesen igaza van.
2019. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1: "aki szereti és tiszteli magát és az embereket az mit keresne ilyen helyzetekben és ilyen emberek között?"


Ez nem ilyen egyszerű, mert mindenkinek máshol van a határa, mást él meg. Én is voltam ilyen helyzetben, a barátnőm meg egy kollégája flörtölt mellettem. Ártalmatlan volt, csak szórakoztak, de hiába tudtam, én mégis kellemetlenül éreztem magam, tehetetlennek, kisebbrendűnek, megalázottnak. Olyan volt mintha kihívást intézett volna a másik srác felém és én nem tudok válaszolni. Semmi köze a féltékenységhez, ez egy számunkra problémás szociális szituáció. Sokkal inkább szól magamról, önértékelésemről, szociális készségeimről, mint a másik két emberről.

2019. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az első hszóló valóban jól írta: önszeretet-tisztelet kell. De, valóban ez az azért egy kicsit bonyolultabb. A Kérdező a testvéréről is írt, itt mit tud kezdeni az önszeretetével, tiszteletével? Az a gyanúm, h elve egy egy leuraló, lelkileg bántalmazó családból való, itt aztán tényleg fel kell kötnie a gatyát, h megtanulja szeretni és tisztelni magát...sokkal mélyebb gyökere van ennek az egésznek, mint gondolnánk.
2019. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem értem sajnos.


Szoval ha szeretem magam, es mindenkit, akkor nem fog flörtölni a jelenlétemben a gyerekem apja, ezzel megalazva engem?


Nem magyar, amikor jön, kb csaladkent vagyunk mert en vagyok az idegenvezetoje is es nem is hagynam kettesben a kicsivel. Es agyonalaz.

2019. jan. 31. 12:57
 6/13 A kérdező kommentje:

Konkretabb megoldas?

Pl szituk lereagalasa?

Vagy bujtassam a noismeroseim elől az uj parom mindig?

2019. jan. 31. 13:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Arra gondoltak, ha szereted magad, tisztaban vagy sajat magaddal, ertekeiddel, akkor pl. nem fogod ennyire, szinte kenyszeresen magadat fuggove tenni masok figyelmetol.


Sokkal erosebb leszel es akkor, az ilyen dolgok, egyfelol nem fognak ennyire megrenditeni- masfelol, egy erosebb onerzettel, onkeppel rendelkezo embert a kornyezete jobban tisztel osztonosen.


Szoval, ha baratsagba kerulsz magaddal, egy felol az ilyen dolgok nem hatnak majd meg annyira, masfelol, erzik, hogy nem vagy "gyenge" igy, hogy ezt megtegyek veled, annak a gyakorisaga is csokken.

2019. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szoval ha szeretem magam, es mindenkit, akkor nem fog flörtölni a jelenlétemben a gyerekem apja, ezzel megalazva engem?"


Nem.


Ha szereted és tiszteled magad, akkor nem ilyen minőségű embereket fogsz választani.Mert így olyan, mint ha önként élnél kígyófészekben, mondom ezt a barátnőidre is.


A másik, hogy elváltál ettől a férfitól.Tehát semmi közöd hozzá a közös gyermek nevelésén kívül.Viszont ha nehezen éled meg, hogy flörtöl, akár a jelenlétedben, akár nem, akkor az azt jelenti, hogy nem mondtál le róla.Teljesen mindegy, hogy negatív vagy pozitív érzelmeket élsz-e meg iránta, akkor sem engedted még el.Ugyanis ha elengedted volna akkor egyszerűen semleges lenne az amit csinál.Nem közömbös, semleges.


A kulcs a tudatosság.


Minden ami az életemben van az tőlem származik.


Ha olyan emberek vesznek körbe akik nem szeretnek és nem tisztelnek engem, akkor azt kell vizsgálnom, hogy én tisztelem és szeretem-e saját magam.


"Hogyan lehet az olyan szitukbol emelt fővel kijönni, amikor a párod az orrod előtt flörtöl mással?"


Másképp mondom.


Egy ilyen szituációból csak emelt fővel lehet kijönni, hisz az aki a párja jelenlétében mással kikezd azt bizonyítja, hogy nincs benne becsület és tartás.Miért lenne ez megalázó?


Mert megalázkodsz.Te ott belül.Te vagy az, aki kevesebbnek érzi magát, értékcsökkenést él meg.


Nyilván mert van egy erre irányuló gyengeséged.


Például ha velem egy ilyen történne azt élném meg, hogy "ez a nő nem is tisztel és szeret engem, mással flörtöl a jelenlétemben, de egy suttyó és modortalan fehérnép..." és eszembe sem jutna, hogy én meg vagyok alázva, hisz én becsületes, egyenes és gerinces voltam vele.

2019. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noblesse Oblige ***** válasza:

Kérdező, számot kell vetned az életeddel! A családi háttered, az életed momentumai... vedd őket végig és gondolkodj el rajta, hogy mi vezetet idáig.


A kérdésed egy megalázkodó személyiségre utal. Bevallom, engem döfött hátba legjobb barát, csalódtam nagyon sok emberben akit tiszteltem, akire felnéztem, de a kérdésed engem nagyon megdöbbentett, mert ilyet soha nem éltem át! Tisztelték az emberek a párkapcsolatom, és a párom sem mellőzött engem semmiben. Pedig én sem vagyok emberileg egy nagy szám.


Szóval a kérdés az, hogy mi az oka annak amiért az emberek mellőznek, kvázi nem figyelnek rád, az igényeidre?

2019. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
El Nath leírása nagyon pontos, és nagyon igaza van.
2019. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!