Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem elfogadott bevallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elfogadott bevallani, ha egy nőnek nem tetszenek a kövér férfiak?

Figyelt kérdés
Kicsit úgy érzem, hogy nőként nekem kell rosszul éreznem magam a kövér férfiak visszautasításai miatt.
2019. jan. 31. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Csak azért érzed ezt, mert nem vagy valami okos, félsz..stb.

Miért foglalkozol azzal, akinek nem tetszik az őszinte válaszod?

Nem tetszhet mindenki mindenkinek. Ennyi.


Nekem se jönnek be a kövér férfiak..és? Azt hiszed, hogy érdekel, hogy ki mit gondol erről?

2019. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Miért, szerinted férfiként elfogadott bevallani?


Akkor még sosem hallottad azt a mocskolódást, hogy egy férfi milyen bunkó felszínes, hogy elutasít egy körvér nőt, pedig olyan az igazi csaj, meg a hormonok, meg egyébként is minden gebe nő q'va

2019. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én valahogy nem érzem rosszul magam, ha el kell utasítani valakit, mert valamiért nem jön be.

Bocsika, de mindenki azzal jön össze, akivel akar és tud, és nem kell sem indokolni, sem magyarázkodni, sem kellemetlenül érezni magad.

2019. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elfogadott. Illetve nem látok benne semmi problémát, szerintem ilyen szinten az emberek többsége sem. (szerintem).

De azért az nem mindegy, hogy ezt hogyan adod elő. Nem kell pl a másik felet porig alázni azzal, hogy úgy nyilatkozol róla. Pl, hogy nem jön be mert dagadt disznó (vagy amiket a súlyproblémás emberekre szoktak mondani. Helyette egyszerűen azt mondhatod, hogy , hogy neked más testalkat jön be. Ezzel elmondod mi a probléma, de nem bántasz meg senkit.

Te sem szeretnéd ugye, ha valaki bunkó paraszt módon közölé veled a testi hibáidat , amiért nem akar tőled semmit, undorodik tőled, ilyesmi. Mert ugye senki sem tökéletes. Na ugye. Ennyi. Puszta emberségről van szó, és hogy ne rúgjunk bele a másikba ok nélkül.

2019. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!