Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér vagyok, mégis tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér vagyok, mégis tetszem a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Világéletemben túlsúlyos voltam,teszek ellene folyamatosan,de a +kilók mindig “megmaradtak”. Ennek ellenére a férfi ismerőseim/idegenek gyakran bókolnak a külsőmre, ez lehet őszinte részükről? Szerintem csak nem akarnak megbántani. (Nem 1-2 + kg-ról van szó)

2018. okt. 31. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tessék, íme, olvasd el ezt a kérdést és a kérdező válaszát:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2018. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1-es,és ennyi ilyen férfi lenne?
2018. okt. 31. 14:06
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Attól is függ,hàny évesek vagytok,az idősebb korosztály nem várja el,hogy topmodel alakod legyen,vonzónak tarják a teltebb nőket.Az is lehet hogy ebbe a plus size model kategóriàba beleférsz,ha szép az arcod,ezért tetszel nekik.Meg mèg ott a kisugàrzás is.Bókolni nem muszàj,főleg nem idegeneknek,úgyhogy szerintem örülj neki!
2018. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, a szépség mindenkinél mást jelent. Van, aki teltebb hölgyeket szereti, van, aki a vékonyakat. Ennyi. Neked se tetszik minden pasi.
2018. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem minden pasinak tetszenek a vékony lányok. Sőt, a teltebb barátnőmre többen buknak, mint rám(vékony vagyok), mert rajta nagyon arányosan oszlik el, csak a feneke és a combja nagyobb, hasa viszont lapos. Ha neked is ilyesmi alkaltod van, akkor nem kell fogynod, biztos csinos vagy így is.
2018. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
biztos szíp a fejed.
2018. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a súly számít. Emellé lehet szép arcod, csinos öltözködésed, pozitív kisugárzásod.

Nekem is volt olyan barátnőm, aki mindig is nagydarab volt, mégis pasi mágnes. Magas, eleve erős testalkatú, de plusz kg is volt rajta rendesen 15 biztosan. Ja és ami meglepő ehhez a restalkathoz, melle meg semmi. És majdnem szó szerint. Mondjuk azóta megműttette, szóval már van, de akkoriban a 20-as éveink legelején laposka volt. Arcra tök szép, pedig szeplős is, és nem sminkelte agyon magat, alig valamit. És tök jól tudott öltözködni. Tök jól kombinálta össze a darabokat. Szoval teljesen nőies, csinos, igényes volt az összképe, stílusa is megnyerő. Tapadtak is rá rendesen a pasik.

Szóval a "csinosság" nem csak a mérlegen múlik. Ha bókolnak neked, akkor hidd csak el nyugodtan. Azért nem szoktak senkit dícsérgetni, pláne idegenek, mert nem akarják megbántani. Akkor inkább nem szólnak semmit.

Legyen kicsit több önbizalmad.

2018. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Ez így van jól. Mi lenne, ha mindenkinek csak a szőke agyon szoláriumozott, vékony oszlop testű nők jönnének be? Aztán más a kövér meg az erősebb testalkatú. Hm. Volt egy barátnőm régen. Baba arca volt, nem mutatta, hogy mennyire sovány. Fiú akivel összejött, volt olyan szemét, hogy kibeszélte azért nem jár vele, mert a ruha alatt egy csontváz.....

Legyen önbizalmad ez a lényeg.

2018. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Keresztanyum is testes, de szép az arca nagyon és jól összeválogatja a ruháit is. Na meg van önbizalma. :) Rengeteg pasinak bejön.

És egy csomó ilyet tudok. Szóval igen, elképzelhető, hogy bejössz nekik. Örülj neki.

2018. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg aztán bármikor lefogyhatsz, az arcot nem igazán lehet változtatni...
2018. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!